Najnovšieho Flashpoint filmu sa možno chytí tento legendárny režisér! O koho ide?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Táto legenda si pravdepodobne zrežíruje DCEU film Flashpoint!

Flashpoint film z DCEU je možno zatiaľ najväčším a najnevydarenejším projektom od Warner Bros. Stihlo z neho odísť už polovica štábu, no aj tak je to projekt ktorý má zelenú. Warner Bros má totižto veľmi veľa filmov iba „vo výrobe“, ktoré toho majú potvrdeného oveľa viac. Je teda zaujímavé, že tento film sa snaží Warner Bros presadiť pred nimi. Nuž, nie je sa čomu diviť, ak poznáte predlohu. Tento príbeh patrí k tým najlepším zo sveta DC!

No a kto si teda tento projekt strihne? Najväčším kandidátom boli Phil Lord a Christopher Miller. Tí si totižto mali zobrať projekt ako prví, no opustili ho kvôli Han Solo filmu. Keďže ich však Lucasfilm z tohto filmu odkoplo, začalo sa uvažovať nad ich návratom. Situácia sa však teraz trochu zmenila, keďže do výberu prišlo ďalšie meno. No a musíme povedať, že v rámci kinematografie ide už o menšiu legendu.

Legendárny Robert Zemeckis je v zozname potenciálnych režisérov na Flashpoint film na prvom mieste
Legendárny Robert Zemeckis je v zozname potenciálnych režisérov na Flashpoint film na prvom mieste; Zdroj: commeaucinema.com

Tým menom je Robert Zemeckis. 65 ročný režisér, ktorý sa môže pýšiť filmami ako trilógia Back To The Future, Forrest Gump, Contact, Cast Away, The Polar Express, A Christmas Carol a The Walk. Sme teda veľmi zvedaví, ako by vyzeral Flashpoint film na čele s takýmto menom. V Lucasfilme však už majú Rona Howarda, takže nebolo by zlé vidieť ďalšieho väčšieho režiséra, ako si vezme do rúk takýto tip blockbustra. Dúfame teda, že pozícia režiséra na Flashpoint sa už čoskoro konečne zaplní. Aj keď, tu by sme mali dúfať skôr v to, aby aj zaplnená zostala.

Tešíte sa na Flashpoint? Poznáte tento príbeh z komiksov alebo animovanej adaptácie? Čo vravíte na režisérske meno Robert Zemeckis? Vaše názory nám píšte do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -