Animák roka? Nový trailer na Lego príbeh 2 to vraví sám za seba!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Lego príbeh 2 trailer

Ak by sme mali vymenovať jedno z najväčších filmových prekvapení posledných rokov, rozhodne by išlo o prvý Lego príbeh. To, čo sa totiž najprv javilo iba ako produkt, ktorý má zo svojho mena vytrieskať čo najviac zárobku, sa nakoniec stalo fantastickým filmovým počinom. Málokto by asi povedal, že práve tento film sa stane jedným z najoriginálnejším za posledné roky a to nie len svojím spracovaním, ale aj dojemným príbehom, ktorý sa snažil ísť trochu hlbšie do celej mytológie stavebníc Lego.

Prvý film dokonca na internete spustil plnú lavínu negatívnych komentárov od fanúšikov, keď sa dozvedeli, že film nie je nominovaný za najlepší animovaný počin. Podarí sa to teda druhému dielu? Uvidíme, zatiaľ nechceme nič prezrádzať, no podľa úplne novej ukážky vyzerá byť toto dlho-očakávané pokračovanie presne také, aké si asi každý želal.

Animovaný hit roka?

Prvý Lego príbeh teda začal vlastný animovaný vesmír, ktorý pokračoval filmami Lego Batman a Lego Ninjago. Nový film však bude prvým priamym pokračovaním tejto série. Čo od toho ale máme čakať okrem veľkej zábavy? Nuž, určite sa dočkáme zaujímavého poňatia invázie so svetom Lego Duplo ale aj nádhernej animácie, ktorá by asi každému opäť nahovorila, že tento film bol natočený so skutočnými Lego modelmi (nie, nebol).

V pôvodnom znení sa teda objavia Chris Pratt, Elizabeth Banks, Tiffany Haddish, Will Arnett, Stephanie Beatriz, Charlie Day, Alison Brie, Nick Offerman a Maya Rudolph. Tvorcovia Phil Lord a Christopher Miller sa síce už nevrátili do režisérskeho kresla, no scenáristicky majú film stále pod palcom. Ako režisér sa tak ukáže Mike Mitchell, ktorý má zatiaľ na konte menej úspešné animáky ako Shrek 4 alebo Trollovia. Lego príbeh 2 do našich kín príde už 7. februára 2019.

Oficiálny plagát k filmu Lego príbeh 2
Oficiálny plagát k filmu Lego príbeh 2; Zdroj: facebook.com

Čo hovoríte na nový trailer k filmu Lego príbeh 2? Tiež ste dlho čakali na toto pokračovanie? Vadí vám, že sa ako režiséri nevrátia Lord s Millerom? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -