Ušetríme kopu peňazí! Aké najlepšie lacné hry nám priniesli letné zľavy od Steamu?

Nenechajte si ujsť

Čo nám priniesli letné zľavy od Steamu?

Klasické letné zľavy od Steamu sú opäť tu! Ako je už zvykom, aj toto leto nám Steam ponúkol niekoľko skvelých titulov v skvelých zľavách. Ušetriť tak môžeme kopec peňazí! Ktoré produkty zo Steamového obchodu sa však najviac oplatí kúpiť?

Tomb Raider

Prvá zľava sa týka ako hráčov, tak aj filmových nadšencov. V skvelých zľavách si môžete zakúpiť Tomb Raider hry v zľave od 70% až do 89% v závislosti od hry. Jednotlivé časti série sú určite zlacnené aj z toho dôvodu, že sa blíži nové herné predvedenie tejto značky. Tomb Raider zľavy majú aj vlastnú podstránku, a tak nie je problém sa dostať ku všetkým naraz.

letné zľavy od Steamu
Zdroj: ebgames.ca

Fallout

Ďalší balíček hier, ktorý máme k dispozícii, obsahuje všetky Fallout hry, ktoré boli doposiaľ vydané na Steame. Zľavy sa pohybujú od 50% až do 70% a napríklad najnovší Fallout 4 si môžeme zaobstarať už za 14,99€! Ak ste fanúšikom série Fallout, určite neváhajte a zľavy si pozrite bližšie na tomto odkaze.

Assassin’s Creed Origins

Ak ste fanúšikom hernej série Assassin’s Creed alebo si chcete zabojovať v starodávnom Egypte, táto zľava je presne pre vás. Assassin’s Creed Origins je v zľave o 50%. A to nie len obyčajná verzia, ale aj Deluxe a Gold edícia. Hru si môžete zakúpiť tu.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=OzHpcyqP_LE]

Life is Strange

Jedna z najlepších príbehových hier, Life is Strange, sa taktiež nachádza v zľave. O tejto hre sme písali už v spojení s jej novým dielom, ktorý k nám príde už čoskoro. Článok o pripravovanom pokračovaní si môžete pozrieť tu. Vráťme sa však späť k zľave. V akciovej ponuke máme všetky epizódy Life is Strange, ktoré si musíme kúpiť spolu a to za skvelú cenu 4,99€, čo znamená 75% zľavu. V zľave je taktiež prequel Life is Strange: Before the Storm a taktiež Deluxe edícia. Hru si môžete zakúpiť tu.

Medzi ďalšími zľavnenými hrami v letných zľavách sú napríklad:

  • Grand Theft Auto V
  • Counter-Strike: Global Offensive
  • PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS
  • Rust
  • Steam Link
  • Portal 2

Ktorá zo zliav sa vám najviac pozdáva? Kúpite niečo cez tohtoročné letné zľavy od Steamu? Napíšte nám do komentára!

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -