Hon za silou – Ako sme v Bratislave rozdávali lístky na Star Wars: Vzostup Skywalkera

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Ako sme fanúšikom rozdali lístky na Star Wars: Vzostup Skywalkera

Už čoby nevidieť sa aj do slovenských kín dostane záverečný diel jednej z najväčších filmových sérií všetkých čias. Pri tejto príležitosti stoja chlpy na rukách všetkým fanúšikom Hviezdnych vojen. No a čo by takého fanúšika mohlo potešiť viac než lístky na Star Wars: Vzostup Skywalkera celkom zadarmo.

V spolupráci s distribučnou spoločnosťou Saturn Entertainment sme v sobotu (14. decembra) v Bratislave usporiadali Hon za silou. Počas neho sme rozdali 5 vstupeniek pre 2 osoby na exkluzívnu slávnostnú predpremiéru Epizódy IX ságy Skywalkerovcov. Týchto 10 odhodlaných ľudí v hlavnom meste na základe nápoved, ktoré sme uverejňovali na našom Instagrame, našlo 5 tematických krabičiek, v ktorých sa nachádzala výzva na záchranu galaxie.

Pre vstup do galérie klikni na náhľad fotografie.

Priebeh akcie

Krabičky sme umiestnili na rôzne miesta. Jedna sa nachádzala za rohom pri Dóme sv. Martina, ďalšiu sme ukryli v uličke pri Michalskej bráne, tretiu sme zahrabali pod Bratislavským hradom, predposlednú sme schovali pri Moste SNP no a piatu a finálnu sme držali v rukách na Námestí Nežnej revolúcie.

Presne o 14:00 sme na Instagram Story @rewindsk zverejnili prvú nápovedu: fotografiu schodov, ktoré vedú k hradu. Keď sa našla prvá krabička, chvíľu sme počkali a zverejnili nápovedu, ktorá fanúšikov Star Wars priviedla k ďalšej krabičke.

Krabičky, a koniec koncov aj vstupenky na špeciálnu predpremiéru, ktorá sa konala v utorok večer (17. decembra), našli len tí najväčší fanúšikovia. Išlo o vynaliezavosť a rýchlosť. Viackrát stačilo len pár krokov a súťažiaci by výhru prehliadol, alebo stačilo byť o pár sekúnd pomalší a do rúk ju dostal už niekto iný. Stálo to však zato, keďže odvážni záchrancovia galaxie v galérii nižšie boli medzi prvými Slovákmi, ktorí videli záverečný diel Star Wars ságy Skywalkerovcov.

O filme Star Wars: Epizóda IX

Je tomu už vyše 40 rokov, čo sa do kín dostalo vesmírne fantasy pomerne neznámeho Georgea Lucasa. Z Hviezdnych vojen sa po premiére v roku 1977 okamžite stal jeden z najúspešnejších filmov všetkých čias, ktorým je doteraz. Príbeh Lukea Skywalkera si okamžite získal priam kultovú základňu fanúšikov, vďaka čomu mohla vzniknúť ohromná sága, ktorú tvorí už 11 filmov.

„Lucasfilm a režisér J.J. Abrams znova spájajú sily, aby divákov vzali na výpravnú cestu do ďalekej galaxie vo filme Star Wars: Vzostup Skywalkera. V strhujúcom závere ságy Skywalker sa zrodia nové legendy a odohrá sa konečný boj za slobodu.“

Záver ságy Skywalkerovcov znamená koniec hlavnej dejovej línie. Ide o filmovú udalosť storočia, ktorá sa len tak skoro nezopakuje. Odporúčame vám ju teda určite nezmeškať.

Všetky doterajšie Star Wars filmy:

 • Hviezdne vojny: Epizóda IV – Nová nádej (1977)
 • Hviezdne vojny: Epizóda V – Impérium vracia úder (1980)
 • Hviezdne vojny: Epizóda VI – Návrat Jediho (1983)
 • Star Wars: Epizóda I – Skrytá hrozba (1999)
 • Star Wars: Epizóda II – Klonovaní útočia (2002)
 • Star Wars: Epizóda III – Pomsta Sithov (2005)
 • Star Wars: Epizóda VII – Sila sa prebúdza (2015)
 • Rogue One: A Star Wars Story (2016)
 • Star Wars: Epizóda VIII – Poslední Jediovia (2017)
 • Solo: A Star Wars Story (2018)
 • Star Wars: Epizóda IX – Vzostup Skywalkera (2019)

Jedinečný film Star Wars: Vzostup Skywalkera do slovenských kín prináša distribučná spoločnosť Saturn Entertainment.

Zdroj fotografií: Andrej Cvik / REWIND.sk
Zdroj informácií o filme: saturn.sk, csfd.cz, imdb.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -