Pozrite si minútu z Logana! Prvý klip nádherne vystihuje pochmúrnu atmosféru filmu

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Volám sa Adam, mám 21 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Menej než mesiac nás delí od prvej (a možno najlepšej) komiksovky tohto roka. Posledná rozlúčka s Hughom Jackmanom s názvom Logan. O tomto filme sme sa rozpísali už viac krát, všetky potrebné informácie nájdete na tomto mieste. Marketing tohto filmu beží už poriadne dlhú dobu, a ide mu to výborne. Všetko začalo tajomnými čiernobielymi fotkami na vlastnom instagrame. Neskôr sme mali možnosť vidieť nejaký ten poster, a potom prišiel veľký boom. Prvý trailer, sprevádzaný skladbou Hurt od Johnnyho Casha. Tento trailer neprekoná žiaden iný, a zaradili sme ho na prvé miesto pri minuloročných traileroch. A potom to už išlo. TV spoty, plagáty, druhý trailer, včerajší Super Bowl trailer.. A máme to tu. Prvý klip z Logana sa dostal na svetlo sveta. A my teda máme možnosť vidieť minútu z tohto filmu.

Logan clip

Ako môžeme vidieť, klip sa nesie v atmosfére, ktorú budeme cítiť snáď počas hodnej časti filmu. Naozaj čakám, že pôjde o poriadnu akčnú drámu. Skoro minútu čakáme na moment, kedy Wolverine vytiahne drápy a o troch mužov sa postará. Avšak, nestane sa tak. My už vieme, že Logan starne, a jeho schopnosti pomaly slabnú. A tak aj jedno vytiahnutie drápov poriadne bolí. Starnutie a slabnutie naznačujú aj veľké jazvy na Loganovom tele. Blíži sa jeho život ku koncu? Dúfame, že uvidíme ešte aspoň jeden posledný klip, v ktorom by nechýbala X-23 alebo Profesor X. Ostáva menej než mesiac, a nám neostáva nič iné, len čakať so zaťatými zubami.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah