FilmyTrailery

Pozrite si minútu z Logana! Prvý klip nádherne vystihuje pochmúrnu atmosféru filmu

Menej než mesiac nás delí od prvej (a možno najlepšej) komiksovky tohto roka. Posledná rozlúčka s Hughom Jackmanom s názvom Logan. O tomto filme sme sa rozpísali už viac krát, všetky potrebné informácie nájdete na tomto mieste. Marketing tohto filmu beží už poriadne dlhú dobu, a ide mu to výborne. Všetko začalo tajomnými čiernobielymi fotkami na vlastnom instagrame. Neskôr sme mali možnosť vidieť nejaký ten poster, a potom prišiel veľký boom. Prvý trailer, sprevádzaný skladbou Hurt od Johnnyho Casha. Tento trailer neprekoná žiaden iný, a zaradili sme ho na prvé miesto pri minuloročných traileroch. A potom to už išlo. TV spoty, plagáty, druhý trailer, včerajší Super Bowl trailer.. A máme to tu. Prvý klip z Logana sa dostal na svetlo sveta. A my teda máme možnosť vidieť minútu z tohto filmu.

Logan clip

Ako môžeme vidieť, klip sa nesie v atmosfére, ktorú budeme cítiť snáď počas hodnej časti filmu. Naozaj čakám, že pôjde o poriadnu akčnú drámu. Skoro minútu čakáme na moment, kedy Wolverine vytiahne drápy a o troch mužov sa postará. Avšak, nestane sa tak. My už vieme, že Logan starne, a jeho schopnosti pomaly slabnú. A tak aj jedno vytiahnutie drápov poriadne bolí. Starnutie a slabnutie naznačujú aj veľké jazvy na Loganovom tele. Blíži sa jeho život ku koncu? Dúfame, že uvidíme ešte aspoň jeden posledný klip, v ktorom by nechýbala X-23 alebo Profesor X. Ostáva menej než mesiac, a nám neostáva nič iné, len čakať so zaťatými zubami.

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  FilmyTrailery

  Pokračovanie filmu Vlak do Pusanu dostáva oficiálny trailer. Vyzerá rovnako dobre ako jeho predchodca?

  Filmy

  Film Morbius nakoniec tento rok neuvidíme. Koľko musí upír počkať?

  Filmy

  Nový animovaný Mortal Kombat prichádza s prvou ukážkou. Zverejňuje aj dátum vydania

  Filmy

  Sony posúva všetky letné filmy na rok 2021. Na aké filmy si musíme počkať?

  Pridaj komentár