Nádherné dievčatá sú centrom traileru na film Malé ženy

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Malé ženy trailer

Ak vás bavil román Pýcha a predsudok, je pravdepodobné, že poznáte aj podobne kultový príbeh s názvom Malé ženy. Napísala ho Luisa May Alcottová ešte v roku 1868, inšpirovaná životným príbehom seba a svojich troch sestier. Román bol odvtedy mnohokrát znovu vydaný, sfilmovaný a uvedený ako divadelná i rozhlasová hra, vďaka čomu patrí medzi najúspešnejšie romantické diela.

začiatkom budúceho roka príde do našich kín jeho nová adaptácia s hviezdnym hereckým obsadením. Vyššie si pozrite prvý trailer.

Jo, Meg, Amy a Beth sú štyri dospievajúce sestry, ktoré snáď ani nemôžu byť viac odlišné. Po tom, čo ich otec zahynul vo vojne, žijú už len s matkou a napriek tomu, že ich život je ťažký, tieto „malé ženy“ nestrácajú nádej ani chuť žiť najlepšie, ako vedia, no hlavne – po svojom. 

Saoirse Ronan a Timothée Chalamet malé ženy
Zdroj: Itafilm

V dojímavej i veselej novinke sa v hlavných úlohách predstavia Emma Watson, Saoirse Ronan, Timothée Chalamet aj Meryl Streep. O scenár a réžiu sa postarala Greta Gerwig s dvomi nomináciami na Oscara za coming-of-age film Lady Bird, ktorý zaznamenal prekvapivý úspech u divákov i kritikov. Nebolo by preto prekvapením, ak by aj tento film mal oscarové ambície.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Nový romantický film MALÉ ŽENY uvidíte už 30. januára 2020 na plátnach slovenských kín.

Zdroj: TS Itafilm

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -