Toto sú herci, ktorí sa veľmi podobajú na postavy, ktoré ich preslávili!

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

Pre hercov je kľúčová autenticita ich postáv. Preto si vyberajú len tie projekty, ktoré dokážu pochopiť a postavy, s ktorými sa dokážu prepojiť. Z tohto dôvodu si napríklad Ryan Reynolds vyberá komediálne a sarkastické postavy, pretože to vystihuje aj jeho skutočnú osobnosť. Dnes vám preto ukážeme, ktorí herci a ich postavy sa na seba podobajú viac, ako ste si mysleli.

Herci a ich postavy

1. Jenna Ortega ako Wednesday (2022)

herci a ich postavy
Zdroj: brightside.me

Jenna Ortega sa preslávila ako Wednesday, ktorú si zahrala v seriáli s rovnakým názvom od Netflixu. Všetci vieme, že Wednesday je tak trochu psychopat, ale nie je sociopat.

Priťahujú ju taktiež bizarné a väčšinou znepokojivé veci, a práve to spája túto postavu s jej hereckou predstaviteľkou. Jenna totiž priznala, že sa jej páčia veci, ktoré nie sú na prvý a ani druhý pohľad pekné.

2. Adam Sandler hrá sám seba vo všetkých filmoch

herci a ich postavy
Zdroj: brightside.me

Adam Sandler hrá vždy nekomplikovaných, obyčajných, ale predsa len sympatických chlapov, ktorí vedia pobaviť. Presne taký je aj sám Adam Sandler, ktorý o sebe povedal, že nie je príliš pekný, možno ani talentovaný, ale napriek tomu je multimilionárom.

3. Matthew Perry ako Chandler Bing – Priatelia (1994 až 2004)

herci a ich postavy
Zdroj: brightside.me

Chandler Bing zo seriálu Priatelia patrí medzi tie najobľúbenejšie postavy. Sám herec Matthew Perry má svoju najslávnejšiu postavu veľmi rád. Chandler je totiž sarkastický a vtipný, rovnako ako aj sám Matthew.

V mnohých scénach tvorcovia kultového sitkomu dovolili hercovi improvizáciu, pretože sa zakaždým vydarila. Ako v poslednej scéne, keď Rachel navrhla, aby si všetci ako partia zašli na kávu, na čo sa Chandler spýtal: „A kam?“. Táto hláška v scenári nebola.

4. Emma Watson ako Hermiona Grangerová – Harry Potter (2001 až 2011)

Emma Watson
Zdroj: brightside.me

Najskôr si herečka Emma Watson myslela, že s Hermionou Grangerovou zo série Harry Potter ich veľa vecí nespája. Britská herečka totiž tvrdila, že na rozdiel od Hermiony sa ona zaujíma o módu a podobné veci. Potom ale zistila, že miluje čítanie kníh, rovnako ako jej postava. Taktiež je veľmi múdra a študovaná, rovnako ako Hermiona.

Časom Emma prestala bojovať s tým, že ju diváci k Hermione prirovnávajú a skrátka sa s tým stotožnila.

5. Jenna Fisher ako Pam Beesley – The Office (2005 až 2013)

The Office
Zdroj: brightside.me

Jenna Fisher sa preslávila ako Pam z kultového sitkomu The Office. Medzi ňou a jej postavou sú isté rozdiely, napríklad ona sa nezamilovala do svojho kolegu Johna Krasinského. Avšak jednu vec majú spoločnú.

Pam pracovala vo filme Dunder Mifflin ako recepčná a čakala, kým dostane možnosť ukázať svetu, že má na viac ako na dvíhanie telefónov a varenie kávy. Niečím podobným si prešla aj Jenna Fisher, ktorá roky čakala a snívala o tom, že sa raz stane profesionálnou herečkou.

6. Robert Downey Jr. ako Tony Stark – Iron Man (2008)

Robert Downey jr.
Zdroj: brightside.me

Robert Downey Jr. zažil jeden z najlepších hereckých comebackov v histórii kinematografie. Až v strednom veku dostal možnosť hrať Iron Mana, vďaka tejto postave sa preslávil po celom svete a nadobudol svoj 300-miliónový majetok.

Iron Man taktiež zažil množstvo pádov až na samé dno, ale vždy sa vedel pozviechať a bojovať. Nikdy sa nevzdával a presne to definuje aj jeho hereckého predstaviteľa.

7. Ryan Reynolds ako Deadpool (2016 a 2018)

herci a ich postavy
Zdroj: brightside.me

Deadpool v podstate definuje herca Ryana Reynoldsa. Ten je totiž aj v skutočnom živote zábavný chlapík, ktorý žartuje aj v tých najsmutnejších situáciách. Humor je skrátka jeho liekom, čo potvrdila aj jeho manželka, herečka Blake Lively.

Reynolds si taktiež len zriedka vyberá drámy, vždy uprednostňuje skôr komické postavy a robí to dobre. Jeho kariéra je preto plná úspešných filmov.

Ktorí herci a ich postavy sa podľa vás v skutočnosti najviac podobajú? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: brightside.me

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -