Mark Hamill a Rian Johnson videli film Solo: A Star Wars Story! Čo na neho hovoria?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Mark Hamill a Rian Johnson videli film Solo: A Star Wars Story! Ako ho hodnotia?

Už o pár dní sa do ikonickej Star Wars série pripojí ďalšia kapitola. Samostatný film s Hanom Solom, ktorý sa odohráva ešte pred udalosťami z epizódy IV si teda pred pár dňami odkrútil celosvetovú premiéru v Los Angeles, na ktorú boli pozvaní herci a tvorcovia filmu spolu s prvými divákmi. Pochopiteľne sa teda na nej objavili aj iní prispievatelia do tohto ikonického filmového sveta.

Medzi najzaujímavejších hosťov nepochybne patrili Mark Hamill, predstaviteľ Luka Skywalkera a Rian Johnson, režisér ôsmej Star Wars epizódy s názvom The Last Jedi. Tí milujú svojich fanúšikov na sociálnych sieťach rovnako ako celú Star Wars mytológiu. Obaja sa teda hneď po videní filmu prihlásili do svojich účtov na sociálnych sieťach a zdelili nám ich menšie pocity z najnovšieho filmu. Čo si o tom teda myslia?

Mark Hamill o filme Solo: A Star Wars Story:

„Žiadne spoilery až dokým to všetci neuvidia, no ja sa neviem dočkať, kedy to uvidím ZNOVA!“

Rian Johnson o filme Solo: A Star Wars Story:

„Film bol skvelý, to je hlavné. Donald Glover je úžasný, ale to nie je prekvapenie. Alden je famózny, nenapodobňuje Harrisona Forda ale prináša tejto postave vlastný šarm a swag. Najväčším prekvapením bola ale pre mňa Phoebe Waller-Bridge, ktorá má vo filme najvtipnejšie momenty z celej Star Wars ságy. Akčné scény sú skvelé. Kto si toto ale prečíta s tým, že ma bude brať vážne? Rád by som chcel byť čo najúprimnejší, no je mi jasné, že neklikáte na Insta Stories, aby ste si mohli prečítať moju kompletnú kritiku Star Wars filmu. Určite ale na to choďte, je to skvelá zábava. Ja by som sa mal už teraz vrátiť k písaniu.“

Na Sola sa môžeme začať tešiť

Hamill to teda zobral naozaj veľmi stručne, no a Johnson sa snažil o trošku podrobnejšiu „recenziu“. Vyzerá to ale tak, že sa máme skutočne na čo tešiť, keďže sa to nepáčilo len prvým divákov ale aj im dvom. Hamill sa na tento film tešil veľmi dlho (neustále o ňom vravel na Comic-Cone), takže jeho pozitívna reakcia je v tomto prípade určite hodnotnejšia. Johnson to už zohľadnil ako profík, film si podľa všetkého užil, i keď je z jeho slov jasné, že to asi mohlo byť lepšie.

Každopádne, Johnson nám už ukázal, že jeho cieľom nových Star Wars filmov bude rozširovať príbehy nečakanými zvratmi a silnými osobnými príbehmi, čo si Solo dovoliť asi ani nemohol. Čo všetko si teda pre nás Ron Howard prichystal sa dozvieme už 24. mája, kedy Solo konečne dorazí do slovenských kín.

Tešíte sa na nový Star Wars príbeh? Uisťujú vás reakcie Marka Hamilla a Riana Johnsona o kvalite filmu? Napíšte nám do komentárov.

ZDROJTwitter

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -