MCU seriál Moon Knight mení svoj pôvodný plán a natáčanie začne už na jeseň tohto roku

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Ako môžeme vidieť, Marvel so svojimi projektami nijak nepoľavuje, o čom svedčí aj pripravovaný seriál Moon Knight, ktorý si budeme môcť vychutnať na streamovacej platforme Disney+. A ak nás štúdio Disney neklame, natáčanie by sa mohlo údajne začať už túto jeseň.

Seriál sa zaradí do 4. fázy MCU, v ktorej nás čaká hneď niekoľko zaujímavých projektov. Medzi nimi nájdeme aj filmy ako Black Widow alebo Thor: Love and Thunder. Okrem toho na nás čaká aj poriadna dávka seriálov, ktoré sa budú streamovať exkluzívne na Disney+.

zdroj: marvel.com

Čo všetko vieme o pripravovanom seriáli Moon Knight?

Zatiaľ tých informácií nie je až tak veľa, no niečo sa k nám už predsa len dostalo. Postava v komiksoch vystupuje pod menom Marc Spector, ale kto si zahrá tohto nového superhrdinu zatiaľ netušíme. To isté sa týka aj celého hereckého obsadenia, ktoré by nám mali tvorcovia seriálu odhaliť až postupom času.

Scenár má na starosti Jeremy Slater, ktorý sa taktiež podieľal napríklad na jednom z najlepších Netflix seriálov minulého roku, Umbrella Academy. To značí, že seriál je pravdepodobne v dobrých rukách a už stačí len čakať na meno hlavného herca, ktorý sa objaví pod bielym kostýmom a tým privedie k životu ďalšiu komiksovú postavu.

Ako bolo spomenuté vyššie v článku, celý proces natáčania začne už túto jeseň. To však neplatí o britskej produkcii, ktorá začne niekedy už v lete. Neskôr v priebehu novembra by sa mal celý výrobný tím presunúť do Atlanty, kde by malo započať oficiálne natáčanie.

film Moon Knight
Zdroj: cbr.com

Na aké všetky MCU počiny sa máme pripraviť?

Ak sa bude všetko vyvíjať podľa vyššie napísaných slov, seriálu Moon Knight by sme sa mohli dočkať niekedy začiatkom roku 2022. Čo sa týka ostatných projektov, The Falcon and the Winter Soldier a WandaVision  už momentálne pracujú na výrobe seriálu a natáčanie prebieha v plnom prúde.

Štúdio Marvel nám zatiaľ dôvod posunu výroby seriálu Moon Knight neprezradilo, ale fanúšikovia si už stihli vytvoriť niekoľko vlastných teórií. 4. fáza MCU sa pre komiksového giganta stala prioritou, takže sa môžeme pripraviť na veľa nových príbehov s našimi obľúbenými hrdinami.

Moon Knight
Zdroj: star2.com

V roku 2021 pribudnú ďalšie dva seriály Loki a Hawkeye. Okrem toho si pre nás tvorcovia pripravili aj úplne niečo nové. Animovaný antalogický seriál What If …?, ktorý preskúma alternatívne svety v MCU.

Nedávne správy dokonca zahŕňajú aj príchod iných postáv, ako napríklad Ms. Marvel alebo She-Hulk, ktoré sa z komiksovej predlohy budú môcť oficiálne zaradiť do nekonečného MCU. Na záver nám neostáva nič iné, ako dúfať, že sa bude všetko vyvíjať podľa stanovených plánov štúdia Disney.

Hovorí vám niečo komiksový charakter Moon Knight? Takýto seriál bude do MCU určite prínosom a nám neostáva nič iné ako si počkať na novú aktualizáciu. 

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -