Vitaj v Megaplex. Cinema City otvára brány svojho najmodernejšieho kina na Slovensku

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Sieť kín Cinema City otvára najväčšie kino na Slovensku

V srdci bratislavského obchodného centra Eurovea sa otvoril prvý Megaplex na Slovensku. Tento koncept prevádzkuje sieť kín Cinema City vo viacerých štátoch Európy, vrátane Česka, a teraz prichádza aj ku nám. Sľubuje modernizovaný zážitok, lepšiu atmosféru a čo najväčší výber sál a filmov.

Megaplex Eurovea v skratke

  • 17 sál, 100 % digitálne 2K projektory s kapacitou 2400 miest
  • VIP zóna s 4 sálami a celkovou kapacitou 321 miest
  • 1 Dolby Atmos sála
  • Barco Phosphor Laser projektory v 7 sálach
  • Veľký výber sál, od najmenších útulných, cez stredne veľké až po tie najväčšie

Celý komplex bol nádherne rekonštruovaný. Na stenách visia známe filmové plagáty či obľúbené citáty, v strope sa nachádzajú farebné LED svetlá a celý tento retro-moderný dizajn dopĺňa koberec ako z americkej arkády. V nových priestoroch je skvelá atmosféra. Vidno, že Cinema City si dalo záležať na tom, aby sa diváci cítili v Megaplexe čo najlepšie.

Nový Megaplex Cinema City ponúka aj úplne nový kino zážitok, aký sme doposiaľ na Slovensku nezažili. Ide o takzvanú „VIP zónu“.

Oddelená zóna je vybavená all-inclusive ponukou. Znamená to, že máte k dispozícii neobmedzené nealkoholické nápoje, občerstvenie v podobe nachos a popcornu či teplý a studený bufet. Prísť môžete 30 minút pred začiatkom filmu a ponuku môžete využívať až do konca filmu.

Vo VIP sálach sa navyše nachádzajú unikátne kožené sedačky, ktoré sú vrchol komfortu v kine. Okrem toho, že sú naozaj obrovské a je v nich dostatok miesta, sú taktiež polohovateľné. Prakticky až do polohy ležmo.

Cenník pre štandardné predstavenie v kine Cinema City Eurovea ostal nezmenený. Návšteva filmu v novej VIP zóne vás vyjde na rovných 30 EUR.

Zdroj: Cinema City

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -