Niečo takéto nemá Netflix ani Voyo. Prevrat na Slovensku spôsobila nečakaná služba

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Lokálna streamovacia služba sa teší veľkej popularite

V dnešnej dobe je už ťažké vybrať si správnu možnosť. Ľudia majú dnes k dispozícii celý rad streamovacích služieb, ktoré sa neustále predbiehajú množstve a kvalite obsahu, ktorý ponúkajú. Avšak neexistujú len zahraničné platformy Netflix, Max alebo Apple TV+. Čoraz viac sa na trh prebíjajú aj lokálne streamovacie služby.

Jednou z takýchto platforiem je aj služba jednej z veľkých televíznych skupín na Slovensku, ktorá nedávno oslávila dva roky od spustenia. Behom toho času stihla prilákať až 400 000 používateľov, ktorých zaujala nielen lokálna produkcia a televízny obsah, ale aj viacero atraktívnych aj oceňovaných filmov, dokumentárny obsah či zahraničné seriály.

K úspechu tejto služby jednoznačne prispel aj veľmi lákavý balíček FREE, za ktorý používateľ nič neplatí. Služba vďaka bezplatnej verzii ponúka ideálnu možnosť oboznámiť sa s jej obsahom, fungovaním či používateľským prostredím bez akejkoľvek viazanosti či poplatkov. Ak sa chcete dozvedieť viac, pozrite si naše video:

Mohlo by sa ti páčiť

4 COMMENTS

  1. Majú tam dosť blbý preklad, ten seriál myslím Zelenáč, (originálne sa to volá The Rookie) čiže keby to normálny človek preložil, tak lepší preklad by bol Nováčik alebo po česky Nováček :), aj keď nemusí byť vždy doslovný preklad, hej ale väčšinou tam prekladajú dosť hlúposti 😃

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -