Pozrite si prvé dve časti minisérie Pokémon Generations!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Ešte len nedávno som písal článok o tom, akým smerom sa vyberie nová séria Pokémon anime, Sun a Moon. Hneď na to, nám Pokémon Company oznámila, že sa chystá nová anime miniséria, Pokémon Generations. Dnes tu už máme prvé dva diely, poďme sa na to pozrieť!

Pokémon Generations

Čo nám prinesie Pokémon Generations?

Táto miniséria sa nebude zaoberať príbehom Asha a jeho Pikachu. Pozrieme sa v nej do všetkých sérii a regiónov, na významné boje a udalosti. Budú to krátke, maximálne 5 minútové videá. V každom sa pozrieme na inú udalosť, prejdeme cez všetky regióny. Miniséria je vytvorená na oslavu 20. narodenín Pokémonov. Prvé dva diely už máme vonku, ďalšie budú vychádzať každý týždeň až do konca roku. Spolu tak uvidíme až 18 dielov ktoré budú odvysielané na oficiálnom Pokémon youtube kanále.

Ak ste tomu ešte stále neprišli na chuť, môžete si pozrieť trailer.

Pozrime sa na prvé dve časti minisérie

Prvý diel slúži na uvítanie. Ukazuje nám cestu Reda a jeho Pikachu cez každý región. V každom sa objaví aj legendárny Pokémon z daného regiónu.

V druhej časti vidíme detektíva Lookera, ktorý so svojim tímom nabehne do Virdian City Gym, aby zatkol Giovanniho, leadera Tímu rakeťákov.


Pokémon Generations nieje prvá miniséria, v roku 2013 sme videli Pokémon Origins, ktorá sa zaoberala cestou Reda z prvej generácie. Páči sa Vám Pokémon Generations, a budete ho sledovať pravidelne?

 

Mohlo by sa ti páčiť

3 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -