Motorola predstavuje telefóny moto g30 a moto g10. To najlepšie v strednej triede do 200 EUR?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Získajte zo života viac s moto g30 a moto g10

V tomto rýchlo sa meniacom svete pokračuje spoločnosť Motorola v transformácii technológií a posúvaní hraníc odvetvia. Dnes vstupuje do novej éry v rámci svojej série moto g – predstavuje dva nové smartfóny, ktoré stelesňujú poslanie spoločnosti prinášať do strednej triedy výnimočnú hodnotu, prémiové funkcie a zážitky, ako sú vynikajúce kamerové systémy a hviezdny výkon na dosah ruky. Predstavujeme modely moto g30 a moto g10, oba vybavené jedinečnými výhodami, ktoré prekonajú ďalšie telefóny strednej triedy a ktoré sú vybavené batériami s dlhou výdržou, aby si zákazníci mohli tieto pozdvihnuté zážitky vychutnať bez obáv.

moto g30 a moto g10
Zdroj: Motorola

Chcete niečo výnimočné? Získajte to so systémom štyroch kamier telefónu moto g30

Nový moto g30 kombinuje neprekonateľný kamerový systém a neuveriteľný zážitok zo sledovania s ešte väčším úložným priestorom. Systém štyroch kamier s rozlíšením 64 MPx a vysokým rozlíšením poskytuje ostrejšie a jasnejšie snímky vo vysokom rozlíšení, vďaka ktorým pozdvihnete obsah zo všetkých uhlov. Technológia Quad Pixel zaručuje, že vaše snímky budú ostré a jasné vďaka štvornásobnej citlivosti na slabé svetlo, ale môžete tiež prepnúť do režimu Nočného videnia a získať živé fotografie s ohromujúcou čistotou a presnejšími farbami. 118° ultraširokouhlý  objektív do rámčeka zmestí 4x viac v porovnaní so štandardným 78° objektívom, aby zachytil život presne tak, ako ho vidíte. Špeciálna kamera Macro Vision vás priblíži 4x bližšie k objektu, takže uvidíte drobné detaily, ktoré by vám inak pri štandardnom objektíve chýbali – či už je to snímka prírody alebo detail vášho obľúbeného jedla. Rozostrite pozadie svojich fotografií pomocou nastaviteľnej intenzity pre profesionálne vyzerajúce portréty pomocou snímača hĺbky. A snímajte selfies vhodné na Instagram vo dne aj v noci vďaka selfie kamere s rozlíšením 13 MPx.

Oživte svoje hry, filmy a videohovory na úžasnom 6,5-palcovom displeji Max Vision HD+. S obnovovacou frekvenciou 90 Hz, ktorú zvyčajne získate iba vo vlajkových telefónoch, si všimnete menšie oneskorenie a plynulejšie sledovanie, aby ste dosiahli úplne pohltivý zážitok zo sledovania… A so vstavaným úložiskom 128 GB budete mať dostatok priestoru na fotografie, filmy, piesne, aplikácie a obľúbené hry, ale ak budete niekedy potrebovať viac, môžete úložisko pomocou karty microSD rozšíriť až na 512 GB.

Žite svoj najlepší život bez obáv o svoju výdrž batérie. Obrovská batéria s kapacitou 5000 mAh v moto g30 vám poskytne viac ako dva dni výdrže na jedno nabitie, aby vám poskytla spoľahlivú energiu, keď to najviac potrebujete. Navyše, nabíjačka TurboPower™ 20 vám poskytne až 12 hodín výdrže batérie za 20 minút nabíjania, takže už nikdy nebudete musieť čakať na potrebný výkon.

Mobilná platforma Qualcomm® Snapdragon™ 662 zvyšuje výkon, takže môžete bez námahy upravovať, rýchlo zdieľať a užívať si hry a videá s plynulou a živou grafikou. Navyše, s až 6 GB pamäťou RAM sa môžete pohybovať medzi aplikáciami tam a späť bez toho, aby ste stratili rytmus.

moto g30
Zdroj: Motorola

Chcete objaviť viac? Získate to s moto g10

Vďaka neuveriteľnému systému štyroch kamier s rozlíšením 48 MPx môžete s moto g10 ľahko snímať ostrejšie snímky pri slabom osvetlení, živé nočné snímky, nádherne rozmazané portréty a neuveriteľne detailné zábery zblízka. Vďaka technológii Quad Pixel a režimu Nočné videnie vyniknú všetky fotografie. K dispozícii máte navyše všestrannosť vďaka ultraširokouhlému objektívu, fotoaparátu Macro Vision a snímaču hĺbky, ako aj pri moto g30, vďaka ktorým bude obsah skutočne vynikať.

Pocíťte slobodu fungovania počas dvoch dní na jedno nabitie vďaka batérii s dlhou výdržou a kapacitou 5 000 mAh, ktorá je našou najväčšou batériou. To znamená množstvo hodín streamovania hudby a videí alebo prehliadania webových stránok bez obáv.

Uložte si potrebný obsah so 64 GB vstavaného úložiska a nechajte si priestor na ešte viac vďaka až 512 GB rozšírenej kapacity dostupnej prostredníctvom karty microSD.

Každodenné zážitky, ako je fotografovanie alebo používanie asistenta Google, sú svižnejšie, keď sú poháňané umelou inteligenciou v mobilnej platforme Qualcomm® Snapdragon ™ 460. Vychutnajte si zvýšený výkon, ktorý vykresľuje grafiku rýchlejšie bez toho, aby sa znižovala výdrž batérie, a to vďaka 4 GB RAM najnovšej generácie.

Úžasný 6,5-palcový displej Max Vision HD+ finišuje neuveriteľný zážitok zo zábavy. Pomer strán 20:9 a pomer obrazovky k telu až 85 % sa spája pre maximálne prezeranie a aktívnejšiu oblasť od okraja po okraj s rýchlymi odozvami a klepnutia alebo ťahy tak poskytujú neprekonateľný pohlcujúci zážitok zo sledovania.

moto g10
Zdroj: Motorola

Užitočné softvérové inovácie

Moje používateľské prostredie od Motorola je komplexný set nástrojov, ktorý vychádza z Androidu od spoločnosti Google a umožňuje používateľom posunúť hudbu, videá, hry a témy zariadenia na vyššiu úroveň pomocou vlastných nastavení. Okrem gest, ktoré sú fanúšikmi také obľúbené, ako je rozsvietenie baterky jednoduchým gestom pohybu ruky alebo spustenie fotoaparátu otočením zápästia, umožňuje nové prejdenie (swipe) prstom rozdeliť obrazovku na dve časti a robiť viac vecí naraz. Pozerajte video a chatujte s priateľmi súčasne alebo pracujte na viacerých hárkoch a dokumentoch súčasne.

Moje používateľské prostredie nestojí v ceste čistému zážitku zo systému Android, takže si používatelia môžu vychutnať plný výkon systému Android 11 bez neohrabaných softvérových skinov alebo duplicitných aplikácií. Preskúmajte lepšiu správu konverzácií v aplikáciách na zasielanie správ, vylepšenú kontrolu nad pripojenými zariadeniami a praktickejší prístup k ochrane údajov v tejto vzrušujúcej aktualizácii od spoločnosti Google. Android 11 tiež prináša fanúšikom Moto nové a vylepšené funkcie dostupnosti, vrátane rýchlejšieho a ľahšieho hlasového prístupu a skratiek ovládaných asistentom.

moto g30 a moto g10
Zdroj: Motorola

Dostupnosť a ceny

moto g10 bude na Slovensku k dispozícii od 23.2.2021 za odporúčanú maloobchodnú cenu 149 EUR.

moto g30 bude na Slovensku k dispozícii od 23.2.2021 za odporúčanú maloobchodnú cenu 189 EUR.

Zdroj: TS Motorola

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -