Pozrite si najlepšiu bojovú scénu z filmu Star Wars: Poslední Jediovia!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Lucasfilm vypustil do sveta pravdepodobne najlepšiu bojovú scénu z filmu Star Wars: Poslední Jediovia! Takzvaný ‚Throne room fight‚ sa jednoducho musel páčiť aj tým, ktorým sa celkový film nepáčil. Režisér Rian Johnson vytvoril nádhernú súhru a spoluprácu postáv Rey a Kylo Rena. Z najväčších nepriateľov sa na chvíľu museli stať spojenci – Kedy sa dvaja mladí užívatelia Sily museli spojiť proti Vrchnému veliteľovi Snokeovi. Bojová scéna proti Prétoriánskej garde nasledovala hneď po nečakanom zabití Snokea. Bohužiaľ, Kylo urobil všetko len pre získanie vlády nad galaxiou. Pozrite sa tak na jednu z najlepších akčných sekvencií, aké kedy vesmírna sága Star Wars priniesla.

Bojová scéna z filmu Poslední Jediovia

Film Star Wars: Poslední Jediovia sa na DVD a Blu-ray dostane už v marci tohto roku. Veľa fanúšikov sa tak tešilo na to, ako si práve túto scénu pozrú ešte raz. Pre tých, ktorí sa teda nevedia dočkať ich digitálnej kópie, štúdio oficiálne vydalo kúsok zo spomínanej scény. Smrť Snokea síce nevidíme, no pozreli sme si celý súboj Kylo Rena proti trom strážcom. Choreografia tohto súboju je jednoducho nádherná a my sa nevieme dočkať na celú scénu. Tento boj Rey a Kylo Rena sa už začiatkom roka stal na internete populárnym meme. Originálna hudba bola totižto nahradená rôznymi popovými skladbami – A viete si predstaviť, čo z toho vzniklo.

Je pravda, že film Star Wars: Poslední Jediovia rozdelil fanúšikov ságy na dva tábory. Niektorým sa osmička náramne páčila, no iní ju naopak nenávidia. Režisér Rian Johnson si jednoducho išiel vlastnou cestou a do série priniesol niečo nové – Niečo, čo sa nie každému páčilo. Určite sa ale všetci zhodneme na tom, že sa táto bojová scénka musela páčiť každému.

Tak čo, do ktorého tábora patríte vy? Páčil sa vám posledný Star Wars film?

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -