Ktorá hra vyhrá titul tej najlepšej za rok 2018? Nominácie sa už poznajú!

Nenechajte si ujsť

Ako každý rok, tak aj tento sa uskutoční anketa The Game Awards: 2018, kde sa dozvieme, ktorá hra bola tá najlepšia za tento rok. A my už poznáme nominované tituly, ktoré sa pobijú o tento triumf. Konkurencia medzi nimi je naozaj veľká a už teraz je jasné, že výsledky budú tesné.

halloweenske eventy v hrách
Zdroj: reddit.com

Najlepšie hry roku 2018

Do užšej nominácie sa tento rok dostalo 6 hier. Konkrétne sú to: Marvel’s Spider-Man, Red Dead Redemption 2, Monster Hunter: World, God of War, Celeste, Assassin’s Creed Odyssey. Ak chcete zahlasovať za vašu obľúbenú hru, môžete tak spraviť na stránke The Game Awards.

Zdroj: vg247.com

Kedy a kde sa dozvieme, ktorá hra vyhrala?

Celý ceremoniál prebehne o necelý mesiac, 6. decembra. Dokonca by sme mali mať tú možnosť sledovať celé podujatie na live streame. Samozrejme, vyhlasovať sa budú aj iné kategórie ako najlepšia e-šport hra, najlepšia multiplayer hra alebo najlepšia akčná hra.

Kto vyhral minulé roky?

Minulý rok vyhrala akčná adventúra The Legend of Zelda: Breath of the Wild od Nintenda. Rok predtým to bol Witcher 3: Wild Hunt, no a v roku 2016 to bol Overwatch, ktorý je populárny najmä v e-športe – a to aj dodnes.

Kto vyhrá podľa nás?

Osobne si myslím, že tento rok to bude naozaj tvrdý súboj, no najväčšie šance majú samozrejme Marvel’s Spider-Man, Red Dead Redemption 2 a God of War. Kto vyhrá z týchto troch, si však naozaj netrúfnem povedať.

The Game Awards: 2018
Zdroj: androidcentral.com

Čo hovoríte na tieto nominácie? Myslíte, že tento titul by si zaslúžili nejaké iné hry? No a kto je vašim favoritom? Napíšte nám do komentárov!

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -