FilmyTrailery

Will Smith a Tom Holland predstavujú svoj nový animák Maskovaní špióni v prvom traileri!

Maskovaní špióni trailer

Je tu vlastne nejaká reálna konkurencia pre animované štúdiá ako sú Disney a Pixar? Asi záleží na rôznych tituloch. Treba totiž uznať, že v posledných rokoch sa tu našlo zopár animovaných hitov od menších štúdií, na ktoré by to asi nikto netipoval. Takých Mimoňov dnes pozná už každý a zahanbiť sa nedala ani stop-motion animácia. Medzi popredné štúdiá sa však podarilo dostať aj spoločnosti Blue Sky, ktorá má na konte hity ako Doba ľadová alebo Rio.

Bohužiaľ, toto štúdio je však známe aj filmami, ktoré mali skôr premrhaný potenciál. Či už teda ste alebo nieste jeho fanúšikmi, ich nový projekt vás jednoducho musel zaujať. Ich najnovším filmom sa totiž stal Spies in Disguise, ktorý okrem skvelej animácie má aj fantastické herecké obsadenie.

V hlavnej úlohe sa totiž predstaví milovaný Will Smith ale aj Tom Holland. Ide tak o dvojku, ktorú by asi nikto do kopy netipoval, avšak vďaka tomu z toho môže vyjsť naozaj zaujímavý výsledok. Smith si tak konečne môže odškrtnúť rolu v animáku, zatiaľ čo Holland si opäť rozšíri svoju filmografiu o ďalší zaujímavý kúsok.

Bohužiaľ, keďže ide o animovaný počin, je viac než možné, že pôvodné znenie si v našich kinách nebudeme môcť vychutnať. Avšak vzhľadom na to, že takéto väčšie animáky u nás dostávajú naozaj kvalitné predabovanie, veríme, že tuto tomu nebude inak. V našich kinách je film naplánovaný na 19. september budúceho roku, takže od premiéry v USA nás bude deliť naozaj len pár dní.

Čo hovoríte na nový animák od štúdia Blue Sky? Páčil sa vám prvý trailer na maskovaných špiónov? Čo hovoríte na pôvodné herecké obsadenie v podobe Toma Hollanda a Willa Smitha? Napíšte nám do komentárov.

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  FilmyOdporúčame

  Štúdio Warner Bros. odhalilo dátumy vydania filmov Matrix 4 a The Flash

  Filmy

  Film Šťastný nový rok ovládol kiná, je aktuálnou jednotkou návštevnosti

  FilmyVýber šéfredaktora

  Chystá Disney novú Planétu opíc? Režisér šokoval fanúšikov týmto prehlásením

  FilmyOdporúčameTrailery

  Krásna Gal Gadot sa vracia v prvom traileri na film Wonder Woman 1984

  Pridaj komentár