TOP 10 najlepšie zarábajúcich hercov roka 2019! Kto sa dostal na vrch?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Najlepšie zarábajúci herci roka 2019

Najlepšie zarábajúci herci roka 2019 – Magazín Forbes zverejnil rebríček najlepšie zarábajúcich celebrít za posledný rok. My sme z neho pre vás povyberali TOP 10 hercov, ktorým sa z finančného hľadiska darilo najlepšie. Kto skončil na prvom mieste? Poďme to spolu zistiť!

10. Paul Rudd – $41 000 000

Paul Rudd si za svoje úlohy vo filmoch Marvel Cinematic Universe zarába pevnú mzdu, no taktiež percentá z tržieb. Popritom si zahral vo filmoch ako Ideal Home či The Catcher Was a Spy.

paul rudd
Zdroj: variety.com

9. Chris Evans – $43 500 000

Evans za svoje peniaze vďačí prevažne MCU, kde stvárňuje postavu Captaina Americu. Keď práve nezachraňuje vesmír, svoj čas venuje úlohám vo filmoch ako Knives Out či The Red Sea Diving Report. Už čoskoro ho čaká spolupráca s Apple TV+ ku seriálu Defending Jacob.

chris evans captain america
Zdroj: thedailybeast.com

8. Scarlett Johansson – $56 000 000

Johansson je aktuálne najlepšie zarábajúcou herečkou. Za rolu Black Widow po novom dostáva 15 miliónov dolárov + percentá z tržieb. Popritom stíha hrať aj v iných filmoch, ako napríklad Jojo Rabbit.

Zdroj: reddit.com

6. Adam Sandler – $57 000 000

Legendárny komik zarába vďaka lukratívnej dohode s Netflixom. Za práva na jeho staré, no taktiež výrobu jeho nových filmov ako Murder Mystery, dostáva veľké peniaze. Dávnejšie mu taktiež digitálne premiérovala stand-up show Adam Sandler: 100% Fresh. O 6. miesto sa delí s Bradleym Cooperom.

Zdroj: rcysl.com

6. Bradley Cooper – $57 000 000

Cooperov projekt Zrodila sa hviezda sa mu vyplatil. Ako režisér, producent a herec zaňho nedostal pevnú výplatu, no získal percentá zo 150-miliónového zisku. Zarobil si pritom aj vďaka filmu Avengers: Endgame, v ktorom daboval Rocket Raccoona. Veľkú časť zárobkov tvoria aj partnerstvá so značkami ako IWC (výrobca hodiniek). O 6. miesto sa delí s Adamom Sandlerom.

Bradley Cooper
Zdroj: kdlg.org

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -