Uniknuté scény z filmu Black Widow odhaľujú Natashu v bielom kostýme!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Na Disney akcii D23 malo svoju vlastnú prezentáciu aj štúdio Marvel Studios, ktoré nám odhalilo hneď niekoľko noviniek. Prvý deň sa týkal seriálov, kde sme sa dozvedeli o tituloch Moon Knight, Ms. Marvel a She Hulk, ktoré pobežia na platforme Disney+. Včerajšok patril filmom, takže Kevin Feige odhalil napríklad Black Panther 2 alebo viac noviniek o The Eternals.

Samozrejme nesmel chýbať ani film Black Widow, keďže pôjde o prvý film Štvrtej fázy MCU a uvidíme ho už 1. mája 2020. Návštevníkom tak ukázali exkluzívny trailer, ktorý zatiaľ nebol zverejnený pre širšiu verejnosť. Našťastie máme jeho presný popis a dokonca aj kúsok uniknutých záberov.

black widow
Zdroj: kisspng.com, uhdpixel.com

Popísané scény z filmu Black Widow

Trailer sa začal montážou záberov z rôznych Marvel filmov, menovite The Avengers, Avengers: Endgame či Captain America: Civil War. Potom sa ukážka presunie do Budapešti, ktorá je veľmi dôležitou súčasťou minulosti Black Widow. Tam uvidíme úžasnú bojovú scénu medzi Romanoff a ženou menom Yelena Belova (Florence Pugh).

Z tej sa v komiksoch stane druhá Black Widow, no v ukážke je na ňu odkazované ako na sestru Natashe. Ide o dlhý súboj plný rozbíjania tanierov o hlavu a vyhýbania sa bodnutiu nožom. V ďalšej scéne vidíme herca Davida Harboura (Stranger Things, Hellboy), ktorý stvárňuje postavu Red Guardian – teda sovietsky ekvivalent Captaina Americu.

Vidíme ho komunikovať s Natashou a zbytkom vrahov, ktorých nazýva jeho „rodinou“. Pobehujú tam v bielych kostýmoch, no ich zámer nepoznáme. Trailer končí súbojom medzi Black Widow a hlavným zloduchom filmu, Taskmasterom. Ten má neuveriteľnú schopnosť replikovať všetky pohyby svojich nepriateľov.

Je teda jasné, že film bude plný brutálnych súbojov s výbornou choreografiou. V jednom zábere bolo dokonca vidieť Black Widow v bielom kostýme. Ten bol súčasťou výstavy na D23, takže si ho môžete obhliadnuť aj vy. Každopádne, pár sekúnd záberov vyplávalo aj na povrch internetu. Tam je vidieť Natashu so zbraňou, nejaký súboj a búračku s autom.

Kto je záporák Taskmaster?

Tony Masters a.k.a. Taskmaster má schopnosti, ktoré mu dovoľujú absorbovať vedomosti a ihneď tak môže replikovať bojové schopnosti kohokoľvek, s kým príde do styku. To z neho robí takmer neporaziteľného bojovníka a vojaka.

Pomocou svojich schopností zaúčal hneď niekoľko zloduchov, poskokov a dokonca aj hrdinov. Keď si chcel vyčistiť svoj “štít”, začal pracovať ako bojový inštruktor pre americkú vládu.

Zatiaľ bohužiaľ netušíme, kedy bude celý trailer oficiálne zverejnený. Určite vás o tom ale budeme informovať!

Zdroj: theverge.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -