Najobľúbenejší smartfón Slovákov dostal veľké vylepšenia. Jeho cena nedáva zmysel

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Najčítanejšie za 7 dní

Nové smartfóny, ktoré si Slováci okamžite obľúbia

Spoločnosť Samsung predstavila dva nové telefóny Galaxy A55 5G a Galaxy A35 5G. Oba modely sú vybavené fotografickými funkciami prevzatými zo série Galaxy aj jasným displejom. V prvom prípade o pokračovanie bestselleru Galaxy A54, ktorý bol dlhé mesiace najpredávanejším smartfónom na Slovensku podľa údajov mobilných operátorov.

Medzi vylepšenia modelu Galaxy A55 5G patria napríklad funkcie pre nočné fotografovanie a natáčanie – prakticky každá fotografia urobená v slabom svetle je teraz lepšia ako predtým vďaka AI. Vylepšuje nielen zábery krajiny, ale aj fotografie ľudí v nočnom portrétnom režime alebo video s technológiou 12-bit HDR.

galaxy a55
Zdroj: redakcia REWIND.sk

Galaxy A55 5G aj Galaxy A35 5G ponúkajú aj ďalšie fotografické funkcie a parametre. Medzi ne patrí napríklad optický stabilizátor (OIS) a digitálny stabilizátor videa (VDIS).

Oba telefóny sú vybavené displejom Super AMOLED s rozlíšením Full-HD, ktorý sa hodí na sledovanie filmov aj na surfovanie po sociálnych sieťach. Displejom s uhlopriečkou 6,6 palca (16,7 cm) nechýba ani technológia Vision Booster, vylepšujúca pri oboch telefónoch viditeľnosť v jasnom svetle – aj na priamom slnku.

Modelmi Galaxy A55 5G a Galaxy A35 5G sa do série Galaxy A dostáva bezpečnostná technológia Samsung Knox Vault. Na hardvéri založené bezpečnostné riešenie ponúka ochranu pred hardvérovými aj softvérovými útokmi – vytvára zabezpečené prostredie fyzicky oddelené od hlavného procesora a pamäte. Systém tak účinne chráni najdôležitejšie dáta v telefóne.

smartfony
Zdroj: redakcia REWIND.sk

Ďalším dôležitým bezpečnostným prvkom pri modeloch Galaxy A55 5G aj Galaxy A35 5G je Samsung Knox, viacvrstvová zabezpečovacia platforma Samsungu. O bezpečnosť dôležitých informácií sa stará kompletné zabezpečenie hardvéru, detekcia napadnutia v reálnom čase a spolupráca s dôležitými partnermi.

Do výbavy telefónov série Galaxy A patrí aj Automatické blokovanie, teda balík ďalších bezpečnostných opatrení, ktorý si používateľ môže aktivovať podľa vlastného uváženia.

Ceny, úvodná ponuka a dostupnosť v SR

Galaxy A55 5G bude k dispozícii v štyroch farebných variantoch, ktorými sú modrá, modročierna, fialová a žltá. Model Galaxy A35 5G sa bude predávať v rovnakých farebných prevedeniach. Oba modely bude možné v Slovenskej republike zakúpiť od 11. marca.

A55
Zdroj: redakcia REWIND.sk

Všetci zákazníci zo Slovenskej republiky, ktorí si od 11. marca do 7. apríla zakúpia telefón Galaxy A55 5G, získajú ako bonus bezdrôtové slúchadlá Galaxy Buds FE v bielej farbe v hodnote 109 €.  Zákazníci, ktorí si v rovnakom období zakúpia model Galaxy A35 5G získajú ako bonus strieborný fitness náramok Galaxy Fit3 v hodnote 64 €.

Na využitie bonusu musí zákazník registrovať nový telefón v sekcii Výhody v aplikácii Samsung Members, a to najneskôr do 15. apríla 2024. Po schválení registrácie získa zákazník prostredníctvom registrovaného telefónu a aplikácie Samsung Members e-voucher, ktorý následne uplatní na bezplatné objednanie slúchadiel alebo náramku na stránke www.novysamsung.sk najneskôr do 15. mája 2024.

samsung telefon
Zdroj: redakcia REWIND.sk

Dostupné modely a ceny

MODEL FARBA ÚLOŽISKO ODPORÚČANÁ MALOOBCHODNÁ CENA PREDOBJEDNÁVKOVÝ BONUS
Galaxy A55 5G modrá, modročierna, fialová, žltá 8 + 128 GB 479 € Bezdrôtové slúchadlá Galaxy Buds FE
8 + 256 GB 529 €
Galaxy A35 5G 6 + 128 GB 379 € Fitness náramok Galaxy Fit3
8 + 256 GB 449 €

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -