Thor: Love and Thunder bude najlepším filmom celej série, tvrdí režisér Taika Waititi

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

V najnovšom rozhovore nám režisér Taika Waititi prezradil, kedy sa  začne natáčanie filmu Thor: Love and Thunder. Ako sme už mohli zistiť, Waititi sa taktiež objavil pri finálnej časti v Disney+ seriáli The Mandalorian, a tak nám úvodnú sériu zakončil vo veľkom štýle. Druhá séria by sa mala objaviť už budúci rok a po poslednej úlohe sa konečne môže vrátiť do MCU. Spoločne s ním sa opäť ukáže aj herecká hviezda Chris Hemsworth, a tak sa môžeme začať pripravovať na ďalšie komiksové majstrovské dielo.

Celý výrobný tím Marvelu sa v auguste 2020 poberie do Austrálie, kde sa natáčala aj väčšina predchádzajúceho filmu. Problémom však môžu byť aktuálne požiare, ktoré zničili územie o rozlohe väčšie ako Slovensko. Aj preto veríme, že sa už čoskoro záchranárom podarí prevziať kontrolu nad plameňmi a túto hrozivú situáciu vyriešia.

V súčastnosti je v Austrálii mimoriadny stav núdze a do dnešného dňa vyhorelo územie o rozlohe viac ako 14,5 milióna hektárov.

Chris Hemsworth je na natáčanie filmu Thor: Love and Thunder pripravený 

Ešte v novembri 2019 nám Chris Hemsworth prezradil, že doposiaľ nečítal svoj scenár. Od posledného momentu, čo vystupoval na striebornom plátne ako Thor, sa veľa zmenilo a jeho postava bude úplne iná ako v minulosti.Takto sa k svojmu charakteru vyjadril samotný herec.

„Po skončení Avengers: Endgame, kde bol taktiež aj Thor, sa nám otvorili nové možnosti. Priestor, aby sme mohli vymyslieť niečo nové a zaviesť drastické zmeny, ktoré budú veľmi vzrušujúce.“

Okrem dvoch vyššie menovaných pánov sa vo filme opäť objavia aj herečky Tessa Thompson a Natalie Portman.

nový thor v mcu
Zdroj: reddit.com

Fanúšikovia MCU  od tohto filmu očakávajú naozaj veľa, pretože nám režisér Taika Waititi sľúbil oveľa väčší a šialenejší film. Potvrdil taktiež, že sa dočkáme aj návratu našich obľúbených postáv Korga a Mieka. Tí by sa mohli dočkať väčšieho priestoru, ktorý si tieto postavy zaručene zaslúžia. Čo sa týka Lokiho, o ňom zatiaľ nič nevieme. Táto informácia, spoločne s tým, či uvidíme Hulka, neboli zatiaľ potvrdené.

Thor: Love and Thunder zasiahne kiná v novembri 2021. 4. Fáza MCU sa skončila, a tak začala úplne nová éra komiksových filmov. Čo si myslíte o nadchádzajúcich MCU filmoch vy? Vaše názory nám nezabudnite napísať do komentárov.

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

3 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -