Filmy

Film Godzilla Vs. Kong možno predstaví ikonickú postavu, na ktorú všetci čakáme

Film Godzilla Vs. Kong – Už tento rok sa proti sebe postavia Godzilla a Kong v súboji na život a na smrť. Štúdia Warner Bros. a Legendary si vytvorili vlastné univerzum s názvom MonsterVerse, ktorého súčasťou sú zatiaľ filmy Godzilla (2014), Kong: Ostrov lebiek (2017) a Godzilla II: Kráľ monštier (2019).

Pôvodne sme si súboj týchto monštier vo filme Godzilla Vs. Kong mali pozrieť už 12. marca 2020, no nakoniec na premiéra filmu odložila na 20. november 2020. Ozajstného kráľa tak spoznáme až o dlhých osem mesiacov neskôr, no aspoň sa dočkáme kvalitnejšieho filmu. Režisér Adam Wingard (Blair Witch, Death Note) potvrdil, že sa s filmom idú robiť veľké zmeny.

king kong verzus godzilla

Zdroj: pinterest.com

Búrlivú diskusiu ohľadom filmu tentokrát naštartovala akcia Hong Kong Toys & Games Fair v Číne, na ktorej spoločnosti predstavujú svoje výrobky spoločnostiam, ktoré chcú nakúpiť produkty na najbližší rok. Na svetlo sveta sa tak dostali fotografie oficiálnych hračiek ku filmu Godzilla Vs. Kong, ktoré okrem gigantického plaza a prerastenej opice obsahovali aj inú ikonickú postavu.

Film Godzilla Vs. Kong predstaví Mechagodzillu

Hneď vedľa nich nestojí nikto iný, ako Mechagodzilla. Aj napriek nízkej kvalite fotografie môžeme jasne určiť, že ide o robotickú verziu Godzilly. A ako už veľmi dobre poznáme hračky, tie veľmi radi prezrádzajú podstatné informácie z filmu. Môžeme teda počítať s tým, že sa vo filme konečne ukáže?

Toto robotické Kaiju môžete poznať hneď z niekoľkých hraných či animovaných adaptácií. Naposledy bola súčasťou animovaného filmu Godzilla: City on the Edge of Battle na Netflixe. Bolo teda iba otázkou, kedy sa ukáže aj v novom univerze. Spomenutá bola už v titulkoch filmu Godzilla II: Kráľ monštier v novinách, kde sa písalo o tom, že na ostrove Skull Island vyvíjajú “mechanizovaného obra“.

O jej dôležitosti vo filme zatiaľ môžeme len špekulovať. Podľa všetkého pôjde o zbraň vyrobenú ľuďmi, ktorá bude bojovať proti neposlušným Titánom. Taktiež predpokladáme, že to nepôjde podľa plánu a Godzilla a/alebo Kong budú musieť toto robotické monštrum zneškodniť.

Už niekoľkokrát sme predsa preberali to, že Godzilla a Kong nemajú dôvod spolu bojovať. Obe postavy sú na strane dobra a preto si myslíme, že sa po pár spoločných súbojoch spoja práve proti Mechagodzille alebo inému nebezpečnému Kaiju.

Tešíte sa na film Godzilla Vs. Kong? Vaše názory nám napíšte do komentárov.

Zdroj: movieweb.com

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Filmy

  Ryan Reynolds po filme Detektív Pikachu v ďalšej hernej adaptácii. O ktorú sa jedná?

  Filmy

  Filmy Matrix 4 a nový Batman môžu byť kvôli koronavírusu odložené. Máme sa báť?

  Filmy

  Hororový DC spin-off The Trench preskúma najhlbšie časti z podmorského sveta Atlantídy

  Filmy

  Avatar a séria Avengers sa vracajú do kín. Dokážu zachrániť kiná v Číne?

  Pridaj komentár