Návrat Harryho Pottera? Čo na to vraví jeho predstaviteľ Daniel Radcliffe?

Nenechajte si ujsť

Jedna z najpopulárnejších filmových ság skončila už pred pár rokmi. To však neodradilo davy fanúšikov od nádeje, že všetkému ešte nie je amen. Reč je o Harrym Potterovi a všetkých jeho častiach, ktoré sme všetci videli už niekoľkokrát. Dalo by sa dokonca povedať, že táto séria filmov sa stala akousi legendou a tak niet pochýb o tom, že ako téma pretrváva dodnes. Či už ide o hlášky ako “Dobby dostal ponožku, Dobby je voľný” alebo nezabudnuteľné filmové scény. Prešli sme si toho veľa. Od smiechu k plaču, k napätiu a k mnohým iným pocitom, o ktorých sme ani nesnívali, že ich naozaj máme. To isté samozrejme platí aj o predstaviteľoch tohto diela, ktorí mali možnosť tieto pocity okúsiť o čosi intenzívnejšie. V prvom rade však hlavný hrdina a predstaviteľ Harryho Pottera, Daniel Radcliffe, ktorý sa k tomu celému dokonca bližšie vyjadril. A čo teda povedal?

Návrat Harryho Potter
Zdroj: screenrant.com

Ako by reagoval Daniel Radcliffe na potencionálny návrat Harryho Pottera?

Jasné, Daniel je dobrý herec, o tom niet pochýb. Aj vďaka tomu si vybudoval celkom slušnú hereckú kariéru a dostal sa do filmov ako Swiss Army Man alebo Woman In The Black. Ale úprimne, kde by bol bez slávnej role Harryho Pottera? Veď práve vďaka nej sa dostal do povedomia tisícom či dokonca miliónom ľudí. Pravdepodobne si to uvedomuje aj sám a zodpovedá tomu aj jeho vyjadrenie v televíznej show s názvom Good Morning Britain.

Oh, tak to neviem. Je to už naozaj dlhá doba, no nie? Myslím tým to, že Harry je teraz predsa len trošku starší. Naozaj neviem, celé je to čisto veľmi teoretické. Ak by to bolo niekedy viac, tak samozrejme, porozmýšľal by som o tom.

Tak tu to máme. Vyjadrenie slávneho Daniela Radcliffa. A možno bude mať nad čím premýšľať. Po natočení Fantastických zvierat a vydania knihy Harry Potter and Cursed Child, sa totiž šuškalo čosi o filmovom spracovaní tejto knihy. Podľa niektorých už dokonca Warner Bros začalo prípravy, ale to všetko sú neoverené informácie, na ktoré sa nie je dobré upínať. Jedno však vieme povedať s určitosťou. Návrat Harryho Pottera je definitívne možný!

Prijali by ste pokračovanie tejto úspešnej ságy alebo to už podľa vás nemá zmysel?

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah