Čo nové nám tento víkend prinesie Netflix? Uvidíme superhrdinsý kriminálny film, seriál o krádeži a mnoho ďalšieho

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Najčítanejšie za 7 dní

Netflix novinky

Netflix patrí k najvyužívanejším a najobľúbenejším platformám na pozeranie filmov a seriálov online na svete. Minulý týždeň nám streamovacia platforma priniesla dokumentárny seriál World’s Most Wanted, tretiu sériu seriálu The Rain, komédiu Work It alebo miniseriál Wizards: Tales of Arcadia. Novinky nám ale Netflix priniesol aj tento týždeň.

Vyjdu dva druhy filmov a seriálov, a to tie, ktoré vyrobil priamo Netflix a potom tie, ktoré Netflix neurobil. Z druhej spomínanej skupiny sa môžeme tešiť napríklad na hororovú komédiu Scary Movie 5 alebo romantickú drámu Bedári. Z tvorby Netflixu tiež príde niekoľko filmov a seriálov, o ktorých sa môžete dočítať viac nižšie v tomto článku.

Netflix novinky – seriály:

(Un)well

seriál (Un)Well
Zdroj: medium.com

Seriál (Un)Well je dokument, ktorý sa zameriava na wellness priemysel. V dokumente uvidíme rozhovory s pracovníkmi, s ľuďmi, ktorí ho využívajú a s expertami na tento druh priemyslu. Tematicky sa zameriava na šesť populárnych druhov liečby: esenciálne oleje, tantrický sex, materské mlieko pre kulturistiku, pôst, ayahuasca a terapia včelím uštipnutím.

El Robo Del Siglo

El Robo Del Siglo
Zdroj: 341media.com.ar

Ide o miniseriál, ktorý sa podobne, ako známy obľúbený seriál Money Heist, zameria na lúpež. Banda zlodejov sa v roku 1994 rozhodla vykradnúť kolumbijskú národnú banku. To sa im podarilo a z banky si zobrali 33 miliónov dolárov, čo spôsobilo veľké rozruchy v krajine. Seriál je natočený podľa skutočných udalostí a táto krádež je vo svete známa aj pod menom „Lúpež Storočia“.

Nový Netflix film – Project Power

trailer netflix film project power
Zdroj: yahoo.com

Dlho očakávaný film so superhrdinskou tematikou. Film sa odohráva v New Orleans, v ktorom sa z ničoho nič objavila nová droga. Tá je špeciálna tým, že dá na 5 minút tomu, kto ju požije, nejakú superschopnosť. Problémom je, že nikto dopredu nevie, akú superschopnosť bude mať. V hlavných rolách uvidíme hercov Jamieho Foxxa a Jospeha Gordon-Lewitta.

Netflix nám tento víkend prináša naozaj zaujímavú ponuku. Či už máte chuť pozrieť si superhrdinskú jednohubku v podobe filmu, alebo sa cítite viac na nejaký dlhší či kratší seriál, máte šancu si vybrať. Ak by sa vám však nič nepáčilo z novej ponuky, stále máte možnosť pozrieť si filmy a seriály, ktoré tam má Netflix už nejakú dobu.

Ktorý film alebo seriál si dnes pozriete? Dajte nám to vedieť do komentárov!

Zdroj: screenrant.com, netflix.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -