Nič sa v histórii PlayStation nepredávalo rýchlejšie. Fenomenálnu novinku čaká veľká budúcnosť

Nenechajte si ujsť

Druhé pokračovanie Marvel´s Spider-man vyšlo len pred pár dňami a mnohí z vás sú pravdepodobne nateraz dostatočne zamestnaní prechodom hernej kampane. Hra však už len za tú krátku dobu stihla nazbierať skvelé hodnotenia ako od kritikov, tak aj od hráčov.

V našej recenzii sme exkluzivite pre PS5 dokonca hovorili ako o tej vôbec najlepšej za rok 2023. No a práve v časoch najväčšieho ošiaľu okolo pavúčieho muža prichádzajú prvé detaily o možnom pokračovaní.

Veľkolepé plány

Otázka o možnom Spider-Mana 3 padla v podcaste Friends Per Second, ktorého sa zúčastnil kreatívny režisér hry Bryan Intihar. Ten si počas odpovede dal dôkladný pozor na výber slov, pretože pokračovanie zatiaľ oficiálne potvrdené nie je. Pomohol si najmä zaujímavým prirovnaním k MCU.

emocionalna scena z filmu avengers endgame
Zdroj: Marvel

„Prvého (herného) Spider-mana by som prirovnal k filmu Iron Man. No a ak je druhá hra niečo ako Captain America: Občianska vojna, tretie pokračovanie by mohlo byť dosť epické,“ prezradil zamyslene. K ďalším detailom sa však už nemal a preto nám neostáva nič iné, len trochu zašpekulovať.

Intihar by svojimi slovami mohol naznačovať príbehové spracovanie podobné tomu vo filme Avengers: Endgame, čo by ponúklo pokračovaniu opäť novú dynamiku. Na definitívne súdy je však zatiaľ priskoro a s istotou nemôžeme hovoriť ani o ďalších hrdinoch či nepriateľoch, ktorý by sa v hre mohli objaviť.

Spider-man 2
Zdroj: Insomniac Games

Možno príde aj na Venoma

Možné pokračovanie jemne naznačila aj potitulková scéna v Marvel´s Spider-man 2. Dokonca sa šepká aj o tom, že by sme sa niekedy v budúcnosti mohli dočkať spin-offu s Venomom. Ako však pri podobných vyjadreniach býva zvykom, očakávania by sme si zatiaľ mali držať na uzde, minimálne dovtedy, kým nedôjde k oficiálnemu oznámeniu.

Teraz budú pre štúdio Insomniac Games najdôležitejšie predaje druhého pokračovania a tiež reakcie fanúšikov. Tie do veľkej miery ukážu, či je o podobné projekty v budúcnosti záujem.

Čísla však zatiaľ hovoria jasnou rečou. Za 24 hodín od vydania dokázal Marvel´s Spider-man predať viac ako 2.5 milióna kópií a stal sa tak vôbec najrýchlejšie predávajúcou PlayStation Studios hrou.

Netreba zabúdať ani skutočnosť, že Insomniac pozornosť sústreďuje smerom k ďalšej komiksovej novinke – Marvel’s Wolverine, ktorá by pri troche šťastia mohla vyjsť už na budúci rok.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -