Ničitelia mýtov chystajú návrat? Legendárna šou dostáva svoj prvý spin-off a tešiť sa môžeme aj na hviezdného Adama Savagea!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Myslím, že tohto pána vám určite nemusí predstavovať. Adam Savage totižto čoskoro získa novú generáciu založenú na populárnom seriáli Ničitelia mýtov. Táto legenda mýtov sa vráti hosťovať novú šou, ktorá nesie presný názov kultového originálu s malým dodatkom – Ničitelia mýtov Jr. V nej uvidíme mladých a šikovných géniov, ktorí sa budú snažiť ukázať v tom najlepšom svetle.

Na čele so Savageom, šesť národne najviac uznávaných detí v odvetví vedy bude mať možnosť dokázať celému svetu svoju šikovnosť vrámci vied STEAM (Science, Technology, Enginnering, Arts a Math).

nicitelia mytov adam savage
Zdroj: nerdist.com

„Som taký nadšený, že som sa vrátil k Discovery a môžem pracovať s týmito deťmi na novej reinkarnácii  šou, ktorú milujem. Radiť im, pokladať im otázky a dávať odpovede je pre mňa splneným snom. Pomáhať inšpirovať budúcich vedcov a inžinierov je mojim poslaním, ktoré budem zdielať s Discovery.“

Pamätáte sa na pôvodný seriál Ničitelia mýtov?

Myslím, že takúto otázku sa nemusím ani pýtať. Odpoveď by mala byť jednoznačná, pretože nejeden z nás na tom vyrastal. Avšak pre pripomenutie, celá šou trvala krásnych 14 rokov. Kultové duo tvorili Adam Savage a Jamie Hyneman. Ich „zásluhy“ boli odmenené nomináciou na cenu Emmy, a to až osemkrát za sebou. Svoju púť ukončili v roku 2016 a svoje miesto prenechali novej dvojici Jon Lung a Brian Louden, ktorí však nezabodovali tak, ako originál. To isté si myslí aj Nancy Daniels (brandingový odborník spoločnosti Discovery and Factual), ktorá sa k tomu vyjadrila jasne:

„Adam Savage je skutočný americký originál a jedinečný talent, ktorý inšpiroval novú generáciu Ničiteľov mýtov. Teraz dostal šancu stať sa mentorom pozoruhodnej skupiny mladých géniov. Ničitelia mýtov je ikonický seriál a konečne môžeme rozšíriť svoj zoznam vo veľkolepom štýle s Ničiteľmi mýtov Jr. Je to niečo, na čo sme skutočne hrdí.“

nicitelia mytov adam savage
Zdroj: forbes.com

Ak ste fanúšikmi nestarnúcej šou, určite si nenechajte ujsť takúto novinku. Tu by sme mohli dostať ešte v druhej polovici roku 2018 a už teraz sa nevieme dočkať. Tešíte sa?   

ZDROJnerdist

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -