Druhý dokument od NoClip prichádza, tento krát sa pozrieme na úspešnú hru DOOM a jej cestu na výslnie

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Youtube kanál NoClip vydal už druhý herný dokument. Prvým bola hra Rocket League, a môžete si o ňom prečítať, a pozrieť si ho tu. Miesto dvoch dielov nám teraz naservírovali až tri. A na vývoj akej hry sa pozrieme? No predsa nový, celosvetovo úspešný DOOM. S podnázvom Resurrected trvá spolu tento dokument viac než hodinu. Túto hru sám rád hrávam, jej gameplay a soundtrack sú proste úžasné. Nový DOOM vyhral na The Game Awards 2016 cenu za najlepší soundtrack a za najlepšiu akčnú hru. Pokiaľ vás táto hra zaujíma, určite si pozrite tento zaujímavý dokument DOOM Resurrected.

Trailer

DOOM je akciou nabitá FPS hra, ktorá takmer..nemá príbeh. Ide o jej gameplay, hudbu, a má jeden zmysel. Vyblázniť sa a vybiť si zlosť. Rovnako ako pri Rocket League, tento dokument sa pozrie na vývoj a cestu tejto legendárnej hry. V prvom dieli sa pozrieme na históriu štúdia id Software, a na zrušený projekt sequelu DOOM 4, z ktorého nakoniec vznikol DOOM 2016. Druhá časť nám ukáže dizajnovanie hry a prvé dojmy z otváracieho levelu. Posledný tretí diel nám bližšie predstaví napríklad bezchybný soundtrack hry.

DOOM ResurrectedFoto: battleforce.cz

ZDROJyoutube

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -