Seriál American Horror Story: Apocalypse prichádza s prvým teaserom! Na čo sa môžeme tešiť?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Volám sa Adam, mám 21 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Celé sa to začalo ešte späť v roku 2011, kedy sme navštívili Murder House. Odtiaľ sme sa dostali priamo do blázinca v sérii Asylum, neskôr sme sa spoznali s čarodejnicami z Coven. Veľa bizáru sme si užili vo Freak Show, svoj strach sme si preverili v Hotel a odtiaľ sme pokračovali na vidiek v Roanoke. Celé to ukončilo zvolenie prezidenta Donalda Trumpa v politickej sérii Cult. Spolu sme si tak zatiaľ prešli siedmymi úspešnými sériami seriálu American Horror Story, ktorý si pre nás každoročne pripravuje stanica FX. Nebojte, ešte ani zďaleka nie sme u konca! Už o mesiac nás totižto čaká Apocalypse

Promo obrázok ku Apocalypse
Promo obrázok ku Apocalypse, Zdroj: screengeek.net

Nová séria American Horror Story prichádza!

Presne tak, siedma séria nesie podnázov Apocalypse. Ako nám už pred nejakým časom prezradil tvorca série, Ryan Murphy, pôjde o očakávané spojenie medzi prvou sériou (Murder House) a treťou sériou (Coven). Crossover medzi dvoma obľúbenými sériami by sa mal zamerať na antikrista, teda to diabolské dieťa, ktoré sa narodilo vo finálnej epizóde Murder House. Nič viac o nej však bohužiaľ nevieme, keďže propagácia seriálu AHS toho nikdy veľa neprezradí. Prvý teaser opäť rozpráva iba v kľúčových slovách a zo samotnej série sme sa nedočkali žiadneho záberu. Každopádne, presvedčte sa sami – Apokalypsa v spojení s diabolskou tematikou totižto prichádza!

Pre nás je však podstatná správa, ktorú sme sa dozvedeli iba pár dní dozadu. Do seriálu sa totižto vracia milovaná herečka Jessica Lange, ktorá sa neukázala už od štvrtej série! Samozrejme, vrátia sa aj mená ako Sarah Paulson, Kathy Bates, Evan Peter, Leslie Grossman a podobne. Sme naozaj zvedaví, ako to bude so Sarah Paulson a Evanom Peterom, keďže tí si v oboch sériach zahrali rozdielne postavy. Poslednou šťastnou novinkou je fakt, že sa seriál predĺžil až na desiatu sériu – Čo znamená, že ešte uvidíme minimálne dve!

Premiéra American Horror Story: Apocalypse je naplánovaná na 12. septembra

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah