Tohtoročné Summer games priniesli do Overwatchu množstvo nových skinov!

Nenechajte si ujsť

Aj tento rok nám do Overwatchu príde event, ktorý mal úspech aj minulé letá. Reč je o akcii, ktorá je medzi nami už od roku 2016 – Summer games. Minulý rok trval event od 8. až do 28. augusta. Tento rok nám však event štartuje o deň neskôr, čiže už tento štvrtok!

Letné hry sa opäť vrátili!

Minulý rok nám prišlo do hry vďaka eventu mnoho skvelých skinov! Napríklad Grillmaster: 76 (Soldier: 76) alebo Biker (Reaper). Celý zoznam skinov, ktoré vyšli minulý rok, si môžete pozrieť napríklad na stránke PCgamer.

Overwatch summer games
Zdroj: artstation.com

Nové skiny pre tento rok!

Tento rok však pracovníci Blizzardu taktiež pracovali na úžasných skinoch. Aj keď sa mi niektoré legendárne skiny zatiaľ nepáčia až tak ako tie minuloročné, určite sa ešte môžeme tešiť na množstvo ďalších! Tak sa poďme pozrieť na skiny, ktoré boli odhalené na Twitteri Overwatchu.

Cabana Ana

Prvým skinom je Cabana Ana. Tento skin patrí určite k najkrajším na tohto healera, ak nie je aj najkrajší. Mnoho ľudí v komentároch si ho naozaj pochvaľuje a zostalo zaskočených z toho, ako dobre vyzerá.

Catcher Winston

Ďalší skin je na Winstona. Tento Legendary skin je inšpirovaný bejzbalom, konkrétne chytačom z tohto športu.

Gridironhardt Reinhardt

Zahral by si tu niekto americký futbal? Podľa toho čo vidíme, tak Reinhardt určite áno!

Ďalším a bohužiaľ aj posledným skinom je Waveracer D.VA. Tento skin je naozaj pekný a s mojím názorom súhlasili aj ľudia v komentároch či už pod twitter fotkou alebo aj v herných skupinách.

O čom letné hry sú?

Letné hry sú už v podstate pravidelným eventom, ktorý je raz za rok. Otvoriť si tu môžeme cez 100 nových itemov ako sú skiny, spreje a podobne. Taktiež si tu môžeme „zašportovať“. Zahráme si napríklad Lúcioball, čiže futbal na mape podobnej Rocket League, lenže hrajeme s Lúciom. A musím povedať, je to naozaj zábava!

Zahrali ste si minulé roky summer games, alebo toto bude vaša prvá skúsenosť? Pozdávajú sa vám nové skiny? Napíšte nám váš názor do komentárov!

Zdroj: pcgamer.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -