TOP 29: Nové filmy a seriály, ktoré si tento mesiac nesmiete nechať ujsť

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Mesto na kopci II. / City on a Hill II.

Začiatkom deväťdesiatych rokov minulého storočia sa to v Bostone hemží nebezpečnými zločincami, ktorí sú podporovaní miestnymi strážcami zákona. Korupcia a rasizmus sú na dennom poriadku, kým sa náhle všetko nezmení. Fiktívny príbeh z produkcie Showtime o skutočnej udalosti, známej z učebníc kriminalistiky ako Bostonský zázrak, sa točí okolo afroamerického zástupcu okresného návladného Decourcyho Warda (Aldis Hodge), ktorý sem prichádza z Bostonu s cieľom presadiť zmeny.

Je nútený sa spojiť so skorumpovaným, ale váženým veteránom z radov FBI Jackiem Rohrom (Kevin Bacon) a spolu sa zamerajú na rodinu ozbrojených lupičov áut. Do prípadu sa neskôr zapojí celý bostonský justičný systém…

Futbalový talent III. / All American III.

Spencer James je talentovaný hráč amerického futbalu a vynikajúci študent strednej školy South Crenshaw High. Futbalový tréner Billy Baker z Beverly High mu ponúkne, aby sa pripojil k jeho tímu v Beverly Hills. Spencerová matka Grace a jeho najlepší kamarát Coop mladého hráča presviedča, že príležitosti sa treba chytiť.

Spencer sa musí pohybovať v dvoch svetoch – vo štvrti na juhu, ktorú dobre pozná, a v bohatom svete Beverly Hills, ktorý mu ponúka šancu v živote niečo dosiahnuť. Keď sa potom musí nasťahovať k Billymu a jeho rodine, aby si zabezpečil presun do Beverly, stráca pevnú pôdu pod nohami… Seriál je inšpirovaný životom amerického profesionálneho futbalistu Spencera Paysingera.

Zdroj: HBO

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -