7 skvelých filmov, ktoré si už v marci pozrieme na Netflixe! Na ktorý sa tešíte najviac?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 20 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Nové filmy na Netflixe v marci

Mesiac marec už sa nám pomaly blíži, čo znamená pomalý príchod jarného počasia a niekoľko dní pohody s Veľkou nocou. S ním však okrem iného dostaneme aj novú várku filmov a seriálov, ktoré si po prvý krát budeme môcť pozrieť na Netflixe. Už onedlho si budeme môcť zhliadnuť veľké množstvo počinov, ktoré nám rozjasnia deň. V prípade, že by ste však s výberom mali problém, vám predstavujeme zoznam 10 najlepších noviniek Netflixu za marec! Ktorý z nich si pozriete ako prvý?

Zábavný park (2009)

Aj keď sú z Kristen Stewart a Jesseho Eisenberga dnes už obrovské hviezdy, Adventureland je ich spoločný projekt, ktorý vyšiel v dobe premeny. Vo svete filmu narobil neporiadky čerstvo počnutý MCU a štúdio Miramax, ktoré bolo na zostupe. Vďaka tomu mnohí ľudia túto snímku žiaľ prehliadli. Teraz však dostanete skvelú šancu objaviť nádheru režiséra/scenáristu Grega Mattolu.

nové filmy na netflixe adventureland
Zdroj: youtube.com

Kliatba bratov Grimmovcov (2005)

Režisér Terry Gilliam je kráľ nedoceneného úspechu – to vám povie každý z jeho fanúšikov. S hercami ako Heath Ledger a Matt Damon, ktorí si zahrali titulné postavy, vám musíme snímku odporučiť. Ide o naozaj fantastickú komédiu, ktorú by ste nemali prehliadnuť. Vidieť túto dvojicu spolu v jednom filme je jednoducho na nezaplatenie.

nové filmy na netflixe the brothers grimm
Zdroj: sky.com

300 (2006)

V časoch, kedy Zack Snyder ešte len začínal svoju kariéru, mu štúdio Warner Bros. ponúklo možnosť prvej filmovej adaptácie. Šlo o jeho druhú veľkú premiéru, vďaka ktorej sa z neho definitívne stal režisér komiksoviek. Snímka 300 slúži ako skvelá spomienka na jednoduchšie časy, kedy ešte nikto nemal dôvod nenávidieť Snydera.

nové filmy na netflixe 300 gerard butler
Zdroj: slashfilm.com

Nech vojde ten pravý (2010)

Let Me In je jeden z najlepších remakeov vôbec. Len málokedy si filmárom podarí znova zachytiť čaro originálu, pričom úspešne predstavia svoj vlastný spôsob vývoja príbehu. Režisér Matt Reeves to však svojou temnejšou snímkou bez pochýb dokázal. Tento film je dôkazom, že nie každý remake je zlý – a práve preto by ste si ho mali pozrieť.

nové filmy na netflixe let me in
Zdroj: anythinghorror.com

Moon (2009)

Moon je jeden z filmov, ktorý vám jednoducho utkvie v pamäti a z času na čas si na neho opäť spomeniete. Toto sci-fi však nie je tak výrazné ani známe, ako by si zaslúžilo. Práve preto vám odporúčame, aby ste si snímku zhliadli a venovali Samovi Rockwellovi obdiv, ktorý si za ňu zaslúži.

Moon
Zdroj: iscblog.info

Krotitelia duchov (1984)

Jednoducho ďalšia z nestarnúcich klasík, ktorú by mal každý aspoň raz v živote vidieť. V nesprávnych rukách by si na originálnych Ghostbusters po chvíli nikto nespomenul. Vďaka talentovanému obsadeniu a odhodlaným filmárom sa však z Krotiteľov duchov stal čerstvý a zábavný film, ktorý aj dnes vyčnieva v rámci svojho žánru. Tento počin je jednoducho nesmrteľný.

Ghostbusters
Zdroj: youtube.com

Kasíno (1995)

Fundamentálne tak mafiánsky a gangsterský, ako sme zvyknutý. Ide však o ďalšiu legendárnu snímku Martina Scorseseho, ktorú jednoducho nesmiete prehliadnuť. S hviezdnym hereckým obsadením, ktoré pozostáva z mien ako Robert De Niro, Sharon Stone či Joe Pesci nie je nad čím rozmýšľať, ak ste Kasíno ešte nevideli. 

nové filmy na netflixe casino robert de niro
Zdroj: timeout.com

Videli ste už všetky z týchto filmov, alebo vám zoznam predstavil snímku, o ktorej ste predtým nepočuli? Nech už to je, ako je, budúci mesiac nás na Netflixe čakajú naozaj skvelé počiny. Ktorý si pozriete ako prvý?

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

Najnovší obsah