Nové fotky zo seriálu Riverdale nás lákajú na pripravované časti, ktoré prídu už o pár dní!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Už v stredu 17. januára sa dočkáme návratu seriálu Riverdale na obrazovky televízie CW. Takzvaná „Midseason premiéra“ príde spolu s časťou, ktorá dostala názov “Chapter Twenty-Three: The Blackboard Jungle“. Stanica CW teraz vypustila do éteru 17 nových fotiek, ktoré nás lákajú ako na najbližšiu epizódu, tak aj na tú ďalšiu! Tá dostala názov “Chapter Twenty-Four: The Wrestler” a odvysielaná bude 24. januára. Pokiaľ sa chcete bližšie dozvedieť o čom bude najbližšia časť a taktiež si pozrieť trailer, určite klikajte na tento odkaz. V minulom článku sme sa zas zamerali na to, ktorým smerom sa seriál Riverdale vyberie v druhej polovici jeho druhej série.

Pokračovanie seriálu riverdale
Zdroj: wallpapersite.com

O čom budú najbližšie dve časti?

Dozvedeli sme sa, ža sa po Midseason finále dočkáme návratu ku koreňom. Pokiaľ si o tom chcete prečítať viac, prekliknite sa na celý článok. A o čom teda bude najbližšia časť, na ktorú nás lákajú aj nové fotky? Hlavnou náplňou novej epizódy bude fakt, že v mestečku Riverdale zavreli školu Southside High. To samozrejme znamená, že sa Jughead (Cole Spouse) aj spolu s ostatnými Serpentmi ako napríklad Toni Topaz (Vanessa Morgan), stane žiakom Riverdale High. Pravepodobne najväčším lákadlom nasledujúcej epizódy však bude predstavenie novej postavy. Betty (Lili Reinhart) sa totižto stretne s jej roky strateným bratom, Chic Cooperom. Staršieho brata Betty, dobre známeho z Archie Comics si zahrá nováčik menom Hart Denton.

Medzitým nám však trochu stihli odkryť aj príbeh epizódy s názvom The Wrestler. V nej by sa mal Archie Andrews dostať do wrestlingového tímu po tom, ako zistí, že Hiram Lodge miluje tento šport. Samozrejme, robí to s tým zámerom, aby sa s otcom svojej priateľky zblížil. Zahálať však nebude ani Jughead, ktorý sa v tejto časti dozvie viac o záhadnej histórii mestečka Riverdale. Betty zas odhalí nejaké temné tajomstvá jej brata, ktorého uvidíme už najbližšej epizóde.

Nové fotky zo seriálu Riverdale

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -