Nové fotky zo seriálu Riverdale nás lákajú na pripravované časti, ktoré prídu už o pár dní!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Volám sa Adam, mám 21 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Už v stredu 17. januára sa dočkáme návratu seriálu Riverdale na obrazovky televízie CW. Takzvaná “Midseason premiéra” príde spolu s časťou, ktorá dostala názov “Chapter Twenty-Three: The Blackboard Jungle“. Stanica CW teraz vypustila do éteru 17 nových fotiek, ktoré nás lákajú ako na najbližšiu epizódu, tak aj na tú ďalšiu! Tá dostala názov “Chapter Twenty-Four: The Wrestler” a odvysielaná bude 24. januára. Pokiaľ sa chcete bližšie dozvedieť o čom bude najbližšia časť a taktiež si pozrieť trailer, určite klikajte na tento odkaz. V minulom článku sme sa zas zamerali na to, ktorým smerom sa seriál Riverdale vyberie v druhej polovici jeho druhej série.

Pokračovanie seriálu riverdale
Zdroj: wallpapersite.com

O čom budú najbližšie dve časti?

Dozvedeli sme sa, ža sa po Midseason finále dočkáme návratu ku koreňom. Pokiaľ si o tom chcete prečítať viac, prekliknite sa na celý článok. A o čom teda bude najbližšia časť, na ktorú nás lákajú aj nové fotky? Hlavnou náplňou novej epizódy bude fakt, že v mestečku Riverdale zavreli školu Southside High. To samozrejme znamená, že sa Jughead (Cole Spouse) aj spolu s ostatnými Serpentmi ako napríklad Toni Topaz (Vanessa Morgan), stane žiakom Riverdale High. Pravepodobne najväčším lákadlom nasledujúcej epizódy však bude predstavenie novej postavy. Betty (Lili Reinhart) sa totižto stretne s jej roky strateným bratom, Chic Cooperom. Staršieho brata Betty, dobre známeho z Archie Comics si zahrá nováčik menom Hart Denton.

Medzitým nám však trochu stihli odkryť aj príbeh epizódy s názvom The Wrestler. V nej by sa mal Archie Andrews dostať do wrestlingového tímu po tom, ako zistí, že Hiram Lodge miluje tento šport. Samozrejme, robí to s tým zámerom, aby sa s otcom svojej priateľky zblížil. Zahálať však nebude ani Jughead, ktorý sa v tejto časti dozvie viac o záhadnej histórii mestečka Riverdale. Betty zas odhalí nejaké temné tajomstvá jej brata, ktorého uvidíme už najbližšej epizóde.

Nové fotky zo seriálu Riverdale

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah