O čom bude Avengers: Infinity War, Black Panther a Thor: Ragnarok? Nové synopsy vám napovedia!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Avengers: Infinity War, Black Panther a Thor: Ragnarok dostali nové synopsy!

- Advertis

Vždy keď niečo vydajú, tak sa radujeme. No a neplatí to inak ani pri oficiálnych synopsách, alebo teda popisoch filmov. Tie tiež Marvel mení jedna radosť. Ak si spomínate, podobný článok tu už bol. Teraz sa však jedná o nové popisy, ktoré nám toho odhalia trochu viac. Konkrétne, aká veľká hrozba vlastne Thanos bude, čo bude robiť Black Panther okrem prevážania sa na strechách áut, a čo sa vlastne stane s Asgardom v Ragnaroku. Poďme sa teda pozrieť, čo všetko nám nové Marvel synopsy odhalili!

Thor: Ragnarok

Vo filme Thor: Ragnarok od štúdia Marvel, sa Thorov svet začína rúcať. Jeho prefíkaný brat Loki sa zmocnil Asgardu, mocnej Hele sa podarilo ukradnúť si trón pre seba, a Thor je uväznený na opačnej strane vesmíru. Aby zo zajatia ušiel a ochránil svoj domov od hroziaceho zničenia, najprv musí vyhrať v smrtiacom gladiátorskom súboji nad bývalým spojencom z Avengers – Neuveriteľným Hulkom! 

Thor: Ragnarok príde do kín už v Novembri tohto roku!
Thor: Ragnarok príde do kín už v Novembri tohto roku!; Zdroj: uproxx.com

Black Panther

Po udalostiach z filmu Captain America: Civil War sa kráľ T’Challa vracia k samotárskemu, no technologicky vyspelému africkému národu v zemi Wakanda, aby sa stal ich vodcom. Čoskoro ale zistí, že ho o trón vyzývajú iný členovia z jeho zeme. Keď sa však dvaja zradcovia spoja s cieľom zničiť Wakandu, hrdina menom Black Panther si na pomoc musí zavolať agenta CIA Everetta K. Rossa, a členov z Dora Milaje, Wakandských špeciálnych jednotiek, aby Wakandu nezatiahli do svetovej vojny.

Black Panther do kín zavíta vo Februári budúceho roka!
Black Panther do kín zavíta vo Februári budúceho roka!; Zdroj: cinemablend.com

Avengers: Infinity War

Tak ako Avengers spolu so spojencami pokračujú v ochrane sveta pred nebezpečenstvami, proti ktorým by samotný hrdina bojovať nezvládol, tak sa z kosmických tieňov vynára nová hrozba: Thanos.  Neslávne známy intergalaktický tyran, ktorého cieľ je získať šesť kameňov nekonečna, artefaktov nepredstaviteľnej sily, a použiť ich na pretvorenie reality podľa jeho šialenej predstavy. Všetko za čo Avengers doteraz bojovali viedlo k tomuto momentu – osud Zeme a vlastne celej existencie ešte nikdy nebol taký neistý. 

Infinity War ako hlavný bod programu uvidíme opäť v Máji!
Infinity War ako hlavný bod programu uvidíme opäť v Máji!; Zdroj: marvelcinematicuniverse.wikia.com

Neviem ako vy, no ja som extrémne zvedavý na všetko, čo nám Marvel v nasledujúcich pár rokoch ešte prinesie. Vyzerá to teda tak, že Avengers: Infinity War bude skutočne záverom celých 10 rokov Marvelu. No a ako to bude pokračovať potom? Ani ja si netrúfam povedať. Spolu s popismi na Thora a Black Panthera je však jasné, že nás čakajú najmenej tri vynikajúce kinozážitky!

Čo vravíte na nové synopsy? Na ktorý film sa z nich najviac tešíte? Vaše názory nám píšte do komentárov.

Pridaj komentár

Mohlo by sa ti páčiť