DC upozorňuje novými postermi na ďalšie sezóny svojich seriálov

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Seriály od DC boli pri ich začiatkoch veľmi úspešné. No každou ďalšou sériou viac a viac strácajú svoje čaro. Prvé dve sezóna Arrowa boli podľa mňa úžasné, no teraz sa sám divím, že prichádza už v poradí piata. Flash zas dokázal minúť najlepších záporákov hneď v prvých dvoch sezónach. Otázne teda je, či tieto seriály ešte niekto vôbec pozerá. Alebo to robíte už len preto, že ste raz začali? Pokiaľ ich ale stále sledujete, DC vydalo nové postery pre ďalšie sezóny svojich seriálov.

Arrow

Oliver Queen sa vráti v piatej sérii Arrowa. Jeho tím sa pomaly rozpadá, Diggle sa vrátil do armády, Thea chce masku Speedy zavesiť na klinec. A tak ostáva len naše kombo Oliver-Felicity, kvôli ktorému som tento seriál prestal pozerať. Oliver porazil Damiena Darkha, a to inšpirovalo veľa ľudí v Star City. Arrow si tak bude trénovať nový tím, a budú čeliť v nudných bojoch nepriateľom s hroznými efektami. „His fight, His city, His Felicity!“

Arrow

Piata sezóna bude premiérovať už 5. októbra na stanici CW.

The Flash

Po tom, čo seriál vyčerpal Flashových najlepších nepriateľov AKA Zooma a Reversed Flasha, prichádza zvrat. Tí, ktorí vlastne ešte pozerajú seriál Flash už vedia, že tretia sezóna bude zameraná na príbeh Flashpoint. A tí, ktorí videli DC animák Flashpoint Paradox dokonca vedia, čo to je. Skrátka, Barry sa na konci druhej sezóny vrátil v čase aby zachránil jeho rodičov, čo zapríčiní zmenu v čase. No keď sa vráti do Central City, nič nebude také, ako to poznal.

The Flash

Tretiu sezónu uvidíme už 4. októbra na stanici CW.

Legends of Tomorrow

Legendy Zajtrajška sú obnovené pre druhú sezónu, a prichádzajú s trochu pozmeneným tímom. Po tom, čo porazili Vandala Savagea, sa do tímu pridajú nový členovia. Na posteri vidíme nováčikov Vixen a Citizena Steela. Vixen si môžete pamätať zo seriálu Arrow, no tá, ktorá sa pridá do tímu, je jej babička.

Legends of Tomorrow

Druhá séria začne 13. októbra na stanici CW.

Supergirl

Poslednou novou sezónou z Arrow-verse bude Supergirl. Na ňu si nový poster aj s obkecávačkami môžete pozrieť tu.

Tak čo, budete sledovať tieto seriály od DC, alebo sa tešíte na Luke Cagea ako ja?

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -