Nové zábery z MCU seriálu Loki ukazujú pohľad na hlavné herecké obsadenie

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Nadchádzajúci seriál Loki je v plnom prúde natáčania a nové uniknuté zábery nám ukazujú hlavné herecké obsadenie. Na fotografiách si môžeme všimnúť aj herca Toma Hiddlestona, ktorý sa do seriálu vráti v podobe Lokiho.

Na nových fotografiách vidíme aj Owena Wilsona a Sophiu Di Martino. Všetky tieto novinky sa objavili na Twitter účte používateľa Karla loves Loki, a už teraz to vyzerá na kvalitný komiksový zážitok na malej obrazovke.

nové zábery seriál Loki
Zdroj: honknews.com

Ako vyzerajú nové zábery z MCU seriálu Loki?

Vidieť na nich môžeme návrat Toma Hiddlestona, ktorý oficiálne, spoločne s celým výrobným tímom, začal natáčanie seriálu. Loki sa na fotografiách nachádza obkolesený strážcami TVA (Time Variance Authority), ktorí sa starajú o monitorovanie podozrivých osôb v komiksovom univerze Marvelu už niekoľko desiatok rokov.

Kým obsadenie agentov TVA zatiaľ nie je známe, zdá sa, že pod kabátom sa skrýva aj herec Owen Wilson. Ten si kvôli úlohe v seriáli Loki musel nechať narásť vlasy, čo nám prezradili práve nové zábery priamo z natáčania.

Čo všetko už o seriáli Loki vieme?

To, že sa z Lokiho stane seriál, sme sa dozvedeli ešte v roku 2018, kedy nám štúdio Disney potvrdilo, že sa táto novinka bude streamovať na platforme Disney+. Ako sa takéto niečo mohlo stať skutočnosťou, nakoľko nás Loki navždy opustil ešte na začiatku Avengers: Infinity War, sme zistili až v priebehu filmu Avengers: Endgame.

V ňom sa stretávame s alternatívnou verziou Lokiho, ktorý oficiálne pochádza ešte z roku 2012, kedy sa objavil pôvodnom filme Avengerov. Pri snahe o získanie Tesseractu sa Lokimu podarí uniknúť a pomocou jedného z Kameňov nekonečna vytvára novú realitu, ktorá v MCU vytvorí nové kúty k preskúmaniu.

Seriál Loki napísal scenárista Michael Waldron, ktorý sa naposledy podieľal na seriáli Rick and Morty. Vidieť by sme ho mali niekedy v priebehu roku 2021 a do tej doby určite nikam neodchádzajte. Ďalšie informácie by sa k nám mali dostaviť už v blízkej budúcnosti.

Čo hovoríte na nové zábery zo seriálu Loki? Dáte novému MCU výtvoru šancu alebo siahnete po inom Disney+ seriáli?

Zdroj: comingsoon.net

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -