Noví mutanti nám v najnovšom traileri opäť odhaľujú kúsok z ich temného príbehu

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Najnovší trailer k filmu Noví mutanti potvrdzuje, že tentokrát to Marvel poňal z iného uhla a namiesto klasického superhrdinského filmu sa dočkáme mrazivého hororu.

Posledný film pod záštitou štúdia 20th Century Fox vyzerá naozaj sľubne, ale už dlhšie sa tento strašidelný príbeh trápi niekoľkými oneskoreniami dátumov vydania. Pôvodne sa museli niektoré scény upraviť, neskôr celý proces spomalila dohoda s Disney a najnovšie sa na zoznam pridala pandémia nového koronavírusu.

Trailer k novému Marvel filmu Noví mutanti:

Nový 50-sekundový trailer zobrazuje niekoľko záberov na rôzne postavy, ale nič špeciálne sme sa nedozvedeli. Vidíme skoro to isté, čo nám tvorcovia ukázali v traileri z januára. Svojou prítomnosťou nás potešila aj Anna Taylor-Joy v podobne komiksovej Magik, ktorá sa postaví proti Mirage.

Novinkou je aj Limbo dimenzia a niekoľko humorných dialógov v podaní Sunspota, ktorého si zahral Henry Zaga. To je však z nových záberov všetko a ostatok prívesu tejto skupiny mutantov tvoria už len scénky zo starších trailerov.

Noví Mutanti
Zdroj: gritdaily.com

Ďalšie informácie sa objavia na Comic Cone 2020

Aj keď nesie tohto ročný Comic Con v San Diegu pomenovanie „Home“, dočkať by sme sa mali veľkého počtu zaujímavých noviniek. Svoj priestor dostanú aj Noví mutanti, pričom v panelovej diskusii nebude chýbať ani režisér Josh Boone a väčšina hereckého obsadenia – Anya Taylor-Joy, Maisie Williams, Charlie Heaton, Blu Hunt, Henry Zaga a Alice Braga.

Už o 4 dni by sme sa mali dokonca dočkať ďalšieho traileru, ktorý nám bude predstavený počas Comic-Conu. Otázkou však i naďalej ostáva dátum uvedenia filmu do kín, a či ho vôbec na striebornom plátne uvidíme.

Momentálne je premiéra naplánovaná na august, ale s počtom pribúdajúcich prípadov na COVID-19 je budúcnosť filmu stále neistá. Aj z toho dôvodu sa očakáva, že ho nakoniec Disney vydá len v digitálnej podobe.

Čo hovoríte na najnovší trailer Marvel filmu Noví mutanti? O vaše názory sa s nami nezabudnite podeliť v sekcii komentárov.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -