Nový popis predstavuje epický trailer na film Avengers 4! Uvidíme ho ešte pred Vianocami?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Pozor: článok obsahuje možné spoilery ku filmu Avengers 4!

Bude takto vyzerať trailer na film Avengers 4?

Ako každý kúsok informácie, ktorý sa na Reddite ukáže, ani toto by sme nemali brať stopercentne vážne. Používateľ vfxgurudontmind nám odhalil nový popis dosť možno reálneho traileru na Avengers 4. Ak si teda nedal tú námahu a všetko si to len nevymyslel, toto si pre nás Marvel už onedlho chystá. Tento používateľ už v minulosti „predpovedal“ detaily o Spider-Manovi v Civil War či napríklad Red Skulla v Infinity War. Bude teda takto vyzerať trailer na film Avengers 4?

Čo sa stalo s Thanosovou rukavicou na konci Avengers: Infinity War?
Zdroj: youtube.com

Thanosov hlas: „Môj osud ešte nie je naplnený…“ Nasleduje záber otlčeného Tonyho, stále na planéte Titan, je zmätený. „Väčšie hrozby prichádzajú, aby odčinili vyrovnanosť, kvôli ktorej som všetko stratil… a ja… odčinený nebudem.“ Záber Capa a Bannera s Visionom na stole príde a odíde. Nasleduje záber Quillovej lode, ktorá vzlieta. Tony: „Fury mal pravdu.“ Rozpráva sa s niekým, koho v zábere nevidíme. Mohla by to byť teta May, pretože Tony má slzavé oči. „Mal pravdu od prvého dňa…“

Nasleduje scéna Tonyho v garáži, nachádza sa pred 3 rozdielnymi oblekmi, ktoré vyzerajú vcelku normálne. „Urobím všetko, čo bude treba, aby sa to nikdy viac nestalo…“ Potom Tony vo výstroji SHIELDu kráča ku kamere, za ním vojaci. Potom nás prestrihne k Antmanovi v Kvantovej sfére. Je obklopený mikroskopickými bytosťami. Začne utekať, no zastaví sa pri akomsi zelenom portáli. Z tohto záberu nás prestrihne k Scottovi v obyčajnom oblečení – šedé tričko, džínsy a bunda.

Scott: „Myslím si… že by som vedel pomôcť.“ Nevidíme, s kým sa rozpráva.

Prichádza záber na prázdny trón vo Wakande a rýchlo prestrihané scény so Shuri, M’Baku a Okoye. Potom na dlhšiu chvíľu stmavne obraz.

„Toto nebol náš boj…“ vraví Shuria alebo Okoye. Medzitým do obrazu príde Cap stojaci s prekríženými rukami, spolu v miestnosti s Rhodeym, Rocketom a Thorom. Vyzerá, že sú vo Wakande.

Cap: „Musíme to napraviť…“

Banner: „Cap, nevieme ani, kde začať… Thanos zmizol. Vyhral.“
Thor: „No… tak to aby sme začali.“

Nasleduje záber na Furyho pager, ktorým v potitulkovej scéne Infinity War privolal Captain Marvel. Niekto ho drží v rukách, pravdepodobne Tony. Rhodey sa potom oblieka, avšak nie do svojho normálneho obleku, ani do nanotech obleku. Jeho vzhľad pripomína to, keď sa materializuje Starlordova maska. Popri tom Thor vraví: „Si na to pripravený?“

Rocket: „No… ak nie…“ pauza. Po čiernom obraze sa ukáže Rocket, hudba stíchne: „Čo viac by som mohol stratiť?“ Hneď nato spolu niekam Bifrostom odcestujú Thor, War Machine (Rhodey) a Rocket. Nasledujú viaceré rýchle zábery. Potom sa ukáže Infinity Gauntlet, stále poškodená, no niekto ju hľadá. Ukážu sa nám Nebula a Banner. Čierny obraz.

Thor: „Potrebujeme armádu, ktorá sa postaví Thanosovi…“ Potom vidíme Thanosa, ktorý si na seba dáva brnenie. „Tá vaša je jediná, ktorá by nám dala šancu…“ – medzitým záber Thanosa, ktorý drží veľký meč. „Tak sa vás pýtam…“ – medzitým viaceré zábery Black Widow, Tonyho obleku, Capovho nového obleku a Bannera, ktorý si pred zrkadlom oblieka fialový oblek. Záber sa presunie na Thora: „Pomôžete nám?“

Nasleduje viacero rôznych záberov, vrátane zničenej Infinity Gauntlet, od ktorej Thanos kráča preč. „Bola to už nejaká chvíľa, odkedy som bola na Zemi…“ Hudba je stále hlasnejšia, kým sa v obraze neukáže Captain Marvel. Scenéria za ňou pripomína Xandar. Captain Marvel: „Poďme.“ Odlieta preč a približuje sa ku kamere, tvári sa nahnevane, natiahne ruku, ako keď ňou ide udrieť, svietia jej oči a okolo nej sú plamene. Rukou udrie a hneď na to sa objaví [titulok Avengers] s ikonickou hudbou.

Titulok však neprezrádza nič, teda určite nie názov filmu. V traileroch po tomto momente prichádza jedna scéna na odľahčenie a pobavenie. Na obraze sa teda ukáže Rocket sediaci v stoličke, pozerajúc sa na počítačové monitory, má pritom na sebe biely oblek.

Rhodey: „Videl som už veľa šialených vecí, ale rozprávajúci medvedík čistotný? (Rocket sa naňho pozrie) To ich určite všetky prekonáva…“ Rocket svoju pozornosť opäť uprie na obrazovky a sarkasticky povie: „Ach, keby som dostal [jednotka meny] zakaždým, keď som to počul…“. Posledný strih nám ukáže usmievajúceho Thora, po stmavnutí obrazovky počuť smiech.

Avengers 4 trailer
Zdroj: hdqwalls.com

Samozrejme, či ide o reálny popis traileru na film Avengers 4, to sa dozvieme až po jeho oficiálnom vydaní. Ku koncu nám však vfxgurudontmind zanechal ešte ďalší kúsok zaujímavej informácie. Podľa neho Marvel plánuje, aby trailer debutoval na šou Good Morning America buď 21., 28. novembra alebo 12. decembra.

Čo na to vravíte? Zdá sa vám tento popis traileru reálnejší oproti tomu, ktorý sa na internet dostal pred týždňom? Vaše názory a pocity nám zanechajte v komentároch!

Zdroj: reddit.com, screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -