Sestra Dannyho Oceana sa púšťa do vlastného kšeftu. Nový trailer na film Debbina 8 ukazuje ženský tím!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Je to jednoducho v rodine. Štúdio Warner Bros. v spolupráci s Village Roadshow Pictures vydali úplne nový trailer na film Debbina 8 (Ocean’s 8). Pokiaľ neviete, ide o ženský spin-off série Dannyho parťáci (Dannyho jedenástkaDannyho dvanástkaDannyho trinástka). Štafetu po zlodejovi Dannym Oceanovi preberá jeho sestra Debbie Ocean, ktorú hrá Sandra Bullock. Tá si pre svoj nový kšeft vytvorí vlastný tím, ktorý bude samozrejme plný krásnych ženských tvárí. Perfektné zoskupenie znie takto: Lou (Cate Blanchett); Nine Ball (Rihanna); Amita (Mindy Kaling); Constance (Awkwafina); Rose (Helena Bonham Carter); Daphne Kluger (Anne Hathaway); a Tammy (Sarah Paulson). Priam bezchybné, čo poviete?

Dannyho osmička
Zdroj: today.com

Nový trailer na film Debbina 8 je tu!

O pôvodnú a dnes už ikonickú trilógiu sa postaral režisér Steven Soderbergh (Logan Lucky: Miliónová lúpež). Pri tomto filme ho však v režisérskom kresle nahradí Gary Ross, ktorý má za sebou napríklad známy film Hry o život. Pracovať bude zo scenára, ktorý napísala Olivia Milch. Okrem vyššie spomenutých mien sa vo filme ukážu aj tváre ako James Corden a Dakota Fanning. Cameo úlohy dostanú známe mená ako Matt Damon (ktorý si pravdepodobne zahrá podstavu Linusa Caldwella z pôvodnej trilógie), ale aj Kim Kardashian, Kendall JennerAnna Wintour, Adriana Lima alebo Katie Holmes. Celý film je teda založený na hviezdnom obsadení. Bude to však stačiť k úspechu stačiť?

Všetci predsa dobre vieme, ako dopadol ženský remake film Krotitelia duchov. Trilógia Dannyho parťáci je tak legendárna, že sa do nej podla nás už nemalo zasahovať. Dnešný Hollywood si však ide po svojom – Robiť ženské remaky a nebolo by to ono, pokiaľ by v tíme nebola aspoň jedna černoška alebo aziatka. Politická korektnosť jednoducho hýbe svetom a asi sa jej už nezbavíme. Nám teda neostáva nič iné, ako dúfať, že film nebude prepadákom. V kinách ho totižto uvidíme už 7. júna 2018!

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -