Toto sú herci, ktorí si mali zahrať v týchto filmových trhákoch, no akosi to nevyšlo!

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

Vybrať si tú správnu rolu je ťažké. Populárni herci dostávajú desiatky, možno stovky scenárov denne a musia si vybrať len pár úloh, aby si mohli rozvrhnúť svoj čas. Pritom odmietajú ponuky vo filmoch alebo seriáloch, vďaka ktorým by získali mnohé ocenenia a nezanedbateľné množstvo peňazí. Toto sú totiž herci, ktorí mali hrať v týchto trhákoch, no z istých dôvodov to nevyšlo. V tomto článku sa práve na tie dôvody pozrieme.

Herci, ktorí mali hrať v týchto trhákoch

1. James Corden – Veľryba (2022)

herci, ktorí mali hrať v týchto trhákoch
Zdroj: brightside.me

V rozhovore pre magazín Deadline moderátor James Corden povedal, že bol súčasťou obsadenia filmu režiséra Toma Forda, lenže napokon z toho nič nebolo. Ford sa totiž projektu vzdal, pretože nad ním nemal neobmedzenú kontrolu.

Neskôr sa projektu chytil George Clooney, ten mal ale jednu podmienku. Film by režíroval len s hercom, ktorý by mal skutočne viac ako 270 kíl. Napokon sa toho ujal Darren Aronofsky, režisér filmov ako sú Čierna labuť či Requiem za sen. Ten ale potvrdil Cordenovo tvrdenie o počiatočnom prepojení s týmto projektom.

2. Amy Schumer – Barbie (2023)

herci, ktorí mali hrať v týchto trhákoch
Zdroj: brightside.me

Herečka a komička Amy Schumer si hlavnú rolu vo filme Barbie zabezpečila už v roku 2016. O štyri mesiace neskôr sa jej však vzdala a ako dôvod uviedla svoj nabitý rozvrh. Skutočnosť však bola iná, Schumer totiž mala kreatívne nezhody s producentami filmu.

Keďže sa mala podieľať aj na scenári, chcela, aby Barbie vylúčili z Barbielandu kvôli tomu, že nespĺňa štandardy krásy. Tvorcovia však chceli ísť inou cestou, preto túto ikonickú rolu napokon získala Margot Robbie.

3. Bob Odenkirk – The Office (2005 až 2013)

herci, ktorí mali hrať v týchto trhákoch
Zdroj: brightside.me

Jedným z adeptov na rolu bizarného šéfa Michaela Scotta bol aj herec Bob Odenkirk. Okrem neho sa na konkurz hlásili aj Patton Oswalt (Dva a pol chlapa) či Phillip Seymour Hoffman (Hunger Games). Odenkirk si neskôr obdobnú rolu zahral, a to nemorálneho, ale celkovo vtipného právnika Saula Goodmana v seriáloch Breaking Bad a Better Call Saul.

Diváci by si ho určite vedeli predstaviť aj ako Michaela Scotta, túto rolu sa mu však nepodarilo ukoristiť a napokon pripadla Steveovi Carellovi, ktorý sa vďaka seriálu preslávil.

4. Emilia Clarke – 50 odtieňov sivej (2015)

Dakota Johnson, Emilia Clarke
Zdroj: brightside.me

Ponuku od režisérky Sam Taylor-Johnsonovej (Twilight) najskôr dostala herečka Emilia Clarke. Predstaviteľke Daenerys zo seriálu Game of Thrones sa páčila ako knižná predloha, tak aj vízia samotnej režisérky, napokon ale túto rolu odmietla. Dala tak šancu Dakote Johnson, ktorá vďaka sérii 50 odtieňov získala celosvetovú slávu.

Clarke odmietla hlavnú ženskú rolu v tomto filme, pretože šlo o projekt, v ktorom boli hlavnou témou sex a nahota. A keďže v tom čase nakrúcala seriál Game of Thrones, v ktorom sa ako Daenerys pravidelne vyzliekala, chcela sa vyhnúť tomu, aby ju fanúšikovia pokladali za „, ktorá sa všade vyzlieka“.

5. Ryan Gosling – Doctor Strange (2016)

Benedict Cumberbatch, Ryan Gosling
Zdroj: brightside.me

Goslinga sme v komiksových filmoch ešte nevideli. Medzi fanúšikmi Marvelu sa však hovorí o tom, že ešte predtým, ako bol obsadený Benedict Cumberbatch, sa seriózne uvažovalo aj o ňom ako o Doctorovi Strangeovi.

Bolo to natoľko seriózne, že herec prešiel aj niekoľkými kamerovými skúškami, ale napokon sa cesty štúdia Marvel a populárneho herca rozišli. Okrem neho malo slávne štúdio zálusk aj na Ethana Hawkea, Keanu Reevesa či Jareda Leta.

6. Britney Spears – Zápisník jednej lásky (2004)

Rachel McAdams, Britney Spears
Zdroj: brightside.me

Napriek tomu, že je Britney Spears známa ako jedna z najslávnejších speváčok na svete, mohla si aj zahrať v tomto uznávanom romantickom filme. Podľa tvorcov sa vraj blysla skvelým konkurzom a do poslednej chvíle sa rozhodovalo medzi ňou a Rachel McAdams. Napokon to však bola McAdams, ktorá si zahrala po boku Ryana Goslinga. V tomto ohľade zrejme rozhodli väčšie herecké skúsenosti.

7. Gwen Stefani – Pán a Pani Smithovci (2005)

Angelina Jolie, Gwen Stefani
Zdroj: brightside.me

V rozhovore s moderátorkou Ellen DeGeneres sa speváčka priznala, že bola na konkurze na rolu Pani Smithovej v komerčnom trháku Pán a Pani Smithovci. Taktiež uviedla, že o rolu ju obrala práve Angelina Jolie.

Keď sa jej moderátorka spýtala na nejaké kuriozity z jej konkurzu, priznala, že ak by si ona zahrala po boku Brada Pitta, veci by nabrali „veľmi rýchly spád“.

Toto sú herci, ktorí mali hrať v týchto trhákoch, no ako sami vidíte, niečo sa skrátka stalo. Dokázali by ste si predstaviť, že by sme týchto hercov videli vo filmoch, ktoré sme uviedli?

Zdroj: brightside.me

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -