Emilia Clarke plakala pri nakrúcaní intímnych scén v Game of Thrones! Prečo to tak bolo?!

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

Emilia Clarke plakala pri nakrúcaní Game of Thrones

Seriál Game of Thrones sa nepochybne stal jedným z najúspešnejších hitov všetkých čias. Jednu z ústredných postáv v tomto seriáli stvárnila aj britská herečka Emilia Clarke. Zahrala si postavu Daenerys Targaryen a vďaka tomu sa preslávila. Samozrejme, že je dodnes vďačná za tento úspech, avšak hranie v takomto seriáli prináša aj svoje úskalia. Dnes sa dozviete, prečo Emilia Clarke plakala pri nakrúcaní Game of Thrones.

Keď prijala túto rolu bola veľmi mladá

Emilia Clarke plakala pri nakrúcaní GoT
Zdroj: brightside.me

Emilia Clarke si zahrala Daenerys Targaryen keď mala len 23 rokov. V tom čase si nevedela uvedomiť vážnosť tejto úlohy a to, ako veľmi ovplyvní jej život. Herečka v rozhovoroch uvádza, že si ani nepomyslela, že by ju diváci už navždy spájali s týmto seriálom.

Rolu Daenerys prijala bez toho, aby si prečítala scenár

Emilia Clarke plakala pri nakrúcaní GoT
Zdroj: adme.media

Vo svojom podcaste herečka Emilia Clarke priznala, že rolu v seriáli Game of Thrones prijala bez toho, aby si prečítala scenár. Bola skrátka extrémna šťastná, že túto rolu dostala, pretože zahrať si v produkcii od HBO, ktorý herec či herečka po tom netúži? Keď sa konečne dostala k scenáru a prečítala si ho, tak si vraj povedala: „Aha, tak tu je ten háčik.“ Už vedela, prečo o túto rolu nebol až taký záujem. Zistila totiž, že v prvej sérii bude pred kamerami vo väčšine scén nahá.

Jason Momoa sa pri nakrúcaní intímnych scén ukázal ako pravý gentleman

Emilia Clarke, Jason Momoa
Zdroj: brightside.me

Emilia Clarke plakala pri nakrúcaní erotických scén, ktoré boli naozaj veľmi intímne a odhaľujúce, avšak Jason Momoa, jej herecký partner, ju plne podporoval. Predstaviteľka Daenerys priznáva, že hlavne vďaka nemu to celé zvládla. Pri nakrúcaní sa správal naozaj galantne, dokonca ju medzi scénami vždy prikryl dekou, aby jej nebola zima: On plakal možno ešte viac ako ja,“ priznáva Clarke, ktorá si pri týchto scénach prešla všeličím.

Jej kariéra sa aj vďaka týmto scénam rozvíjala

Game of Thrones
Zdroj: brightside.me

Aj napriek tomu, že pri nakrúcaní týchto scén bola prakticky na dne, priznáva, že práve tento legendárny seriál posunul jej kariéru na iný level. Vďaka úlohe Daenerys si zahrala vo filmoch ako sú Last Christmas, Predtým, než som ťa spoznala či Terminátor: Gynisys. Postupne ako sa seriál rozvíjal, Emilia odmietala hrať v takýchto „explicitných“ scénach a to aj napriek tomu, že ju tvorcovia práve do týchto scén tlačili. Medzi hercami však tieto scény vôbec nie sú obľúbené. Napríklad aj Liam Neeson odmieta každú sexuálnu scénu, do ktorej ho tvorcovia nútia.

Zdroj: brightside.me

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -