Tieto bozkávacie scény v sebe ukrývajú tajomstvá, ktoré vám vyrazia dych!

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

Bozkávanie vo filmoch dnes berieme ako úplne normálnu a prirodzenú vec. Samozrejme, mnohokrát hercom či herečkám závidíme, avšak vo väčšine prípadov sú tieto bozky absolútne asexuálne. A dnes sa dozviete prečo. Toto sú totiž bozkávacie scény vo filmoch a seriáloch, za ktorými sa skrývajú zaujímavosti, ktoré vám vyrazia dych!

Bozkávacie scény vo filmoch, ktoré ukrývajú tajomstvá

1. Leonardo DiCaprio a Kate Winslet – Titanic (1997)

bozkávacie scény vo filmoch
Zdroj: adme.media

Počas nakrúcania jedného z najúspešnejších filmov v histórii sa z Leonarda DiCapria a Kate Winslet stali skvelí priatelia. Nie však v romantickom duchu. A to aj napriek tomu, že stvárnili jeden z najobľúbenejších filmových párov. Kate tiež priznala, že DiCaprio nenávidel ich spoločné bozkávacie scény.

2. Tobey Maguire a Kirsten Dunst – Spider-Man (2002)

bozkávacie scény vo filmoch
Zdroj: adme.media

Kultový prvý diel série Spider-Man od Sama Raimiho obsahuje aj veľmi obľúbenú scénu, v ktorej postava Mary Jane, ktorú hrá Kirsten Dunst, pobozká Spider-Mana, ktorého stvárnil Tobey Maguire.

Táto scéna vyzerá veľmi dobre, avšak herci pri nej skutočne trpeli. Bolo im totiž strašne chladno, pretože ich štáb neustále oblieval vodou. Na nič sa však nesťažovali, len sa triasli od zimy. Maguire priznal, že to, ako mu Kirsten zložila mokru masku a pobozkala ho, bolo pre jeho pery niečo ako vyslobodenie.

3. Millie Bobby Brown a Finn Wolfhard – Stranger Things (2016 a neskôr)

bozkávacie scény vo filmoch
Zdroj: adme.media

Herečka Millie Bobby Brown opísala svoj prvý bozk s Finnom Wolfhardom v seriáli Stranger Things ako tú najtrápnejšiu vec na svete.

Pri nakrúcaní bol totiž prítomný aj jej otec, keďže herečka v tom čase nebola plnoletá. A kto by stál o to, aby ho jeho otec sledoval pri bozkávacej scéne, ktorá sa určite nenatočila na prvý pokus.

4. Robert Downey Jr. a Gwyneth Paltrow – Iron Man (2008)

Iron Man
Zdroj: adme.media

Gwyneth Paltrow si v sérii Iron Man zahrala asistentku Tonyho Starka Pepper Potts, ktorá sa neskôr stala jeho manželkou. Na pľaci spolu herecké hviezdy vychádzali dobre, divákom však prekážalo, že medzi touto dvojicou nie je žiadna chémia. A niečo na tom asi bude, pretože pri bozkávacej scéne herečka priznala, že mala pocit, ako by bozkávala svojho vlastného brata.

5. Robert Pattinson a Reese Witherspoon – Voda pre slony (2011)

Robert Pattinson, Reese Witherspoon
Zdroj: adme.media

Takmer každá žena sníva o bozku s Robertom Pattinsonom, avšak Reese Witherspoon medzi tieto ženy nepatrí.

Dvojica si spolu zahrala vo filme Voda pre slony, v ktorom mali aj bozkávaciu scénu. Herečka si ju však vôbec neužila, pretože Pattinson bol v tom čase nachladený a tým pádom to celé bolo veľmi nechutné. Aspoň podľa slov oscarovej herečky.

6. Ethan Hawke a Angelina Jolie – Zlodej životov (2004)

Ethan Hawke, Angelina Jolie
Zdroj: adme.media

Toto je jeden z mála filmových párov, z ktorých si to aspoň jeden účastník bozkávacej scény užíval. A bol to práve herec Ethan Hawke, ktorý si nesmierne užíval bozkávanie s vtedajšou sexbombou menom Angelina Jolie.

Hawke neskôr kvetnato Angeliu opísal ako ženu, ktorá sa narodila preto, aby lámala mužské srdcia.

7. Keira Knightey, Orlando Bloom a Johnny Depp – Piráti z Karibiku (2003 až 2017)

Piráti z Karibiku
Zdroj: adme.media

Počas série Piráti z Karibiku sa britská herečka Keira Knightley bozkávala ako s Orlandom Bloomom, tak aj s Johnny Depp.

Po nakrúcaní herečka dostala otázku, ktorý zo slávnych hercov sa bozkáva lepšie, na čo Keira len stroho odpovedala, že Johnny Depp určite nebol zlý. Na margo Orlanda Blooma sa nevyjadrila.

Bozkávacie scény vo filmoch sú pre hercov vždy náročné. Väčšinou musia hrať v zlých podmienkach napríklad v daždi a takmer nikdy medzi nimi nie je sexuálna chémia.

Zdroj: adme.media

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -