Herci, ktorí sa absolútne nehodili do týchto známych filmov!

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

Aj talentovaný herec si niekedy zahrá vo filme, v ktorom by hrať nemal. Nie všetko vždy vychádza, a to platí aj pre hercov. Niektorých totiž vidíme vo filmoch, do ktorých by sme ich my rozhodne nevybrali. V tomto článku uvidíte, že aj herecké hviezdy s mnohými oceneniami a miliónmi na svojom konte môže pokojne zlyhať. Toto sú totiž herci, ktorí sa absolútne nehodili do týchto filmov.

Herci, ktorí sa nehodili do známych filmov

1. Robert Downey Jr. – Dolittle (2020)

herci, ktorí sa nehodili do týchto filmov
Zdroj: adme.media

Robert Downey Jr. sa preslávil ako Iron Man. Jeho postava zomrela vo filme Avengers: Endgame, a tak sa mohol herec sústrediť na iné filmy mimo série MCU.

Na prekvapenie divákov si však vybral remake komédie Dolittle. Doktora, ktorý vie hovoriť so zvieratami, kedysi stvárnil Eddie Murphy. Ten sa však na túto rolu hodil oveľa viac. Za svoj rozporuplný výkon si Tony Stark vyslúžil nomináciu na Zlatú malinu za najhoršieho herca.

2. Nicole Kidman – Aquaman (2018)

herci, ktorí sa nehodili do týchto filmov
Zdroj: adme.media

Divákom úspešného komiksového filmu Aquaman vadilo, že jednu z postáv si zahrala aj slávna herečka Nicole Kidman. Nešlo však o antipatiu voči nej, ale voči jej vzhľadu. Fanúšikom štúdia DC totiž vadilo, že herečka vyzerá veľmi vyretušovane a dožadovali sa toho, aby sme ju videli tak, ako skutočne vyzerá, teda s vráskami na čele a podobne.

Na tieto divácke ohlasy Nicole poznamenala, že jej postava menom Atlana nemôže zostarnúť, preto vyzerá tak, ako vyzerá.

3. Jennifer Lawrence – Joy (2015)

herci, ktorí sa nehodili do týchto filmov
Zdroj: adme.media

V životopisnej dráme Joy hrá Jennifer Lawrence ženu, ktorá je minimálne o 10 rokov staršia ako ona sama. Taktiež sa snaží postarať o dve deti, pričom rozvíja aj svoj biznis.

Diváci vyčítali tvorcom obsadenie Jennifer, pretože im skrátka pripadala príliš mladá na to, aby dôveryhodne stvárnila starajúcu sa matku.

4. Megan Fox – Transformers (2007)

herci, ktorí sa nehodili do týchto filmov
Zdroj: adme,media

Aj keď diváci kultovej sci-fi série uznali krásu a sexepíl Megan Fox, priznali tiež, že sa im vôbec nepáčil jej herecký výkon. V úlohe Mikaely vraj bola akoby „drevená“ a skutočne vo filme zohráva len rolu akejsi krásky, po ktorej túži hlavný hrdina. Po sporoch s režisérom Michaelom Bayom sme ju už po druhej časti v sérii nevideli.

5. Tobey Maguire – Spider-Man (2002 až 2007)

Tobey Maguire
Zdroj: adme.media

V súčasnosti máme už troch predstaviteľov legendárneho Spider-Mana. A všetkých troch sme ich videli v spoločnom filme, čo bolo pre fanúšikov Marvelu úžasné.

Prvým hercom, ktorý si Spider-Mana zahral, bol Tobey Maguire. Jeho výkon sa však nepozdával všetkým. Napríklad keď jeho postava plače nad smrťou strýka Bena, vyzerá to tak smiešne, že sa z hercovho výrazu stali memes.

6. Jodie Foster – Elysium (2013)

Jodie Foster
Zdroj: adme.media

Uznávaná herečka a držiteľka Oscara poriadne naštvala svojich fanúšikov svojím mizerným výkonom v sci-fi filme Elysium. Ten nenaplnil očakávania, a to aj napriek tomu, že si v tomto filme zahrali okrem Jodie Foster aj Matt Damon či Diego Luna.

Na výkone Jodie Foster diváci nenašli nič dobré. Hanobili ako jej prízvuk, tak gestikuláciu a v podstate úplne všetko. Pre jej kariéru je len dobré, že sa na tento film rýchlo zabudlo.

7. Natalie Portman – Princ a pruďas (2011)

Natalie Portman
Zdroj: adme.media

A máme tu ďalšiu Oscarom ocenenú herečku, ktorá sa objavila v dosť nečakanom filme. Natalie Portman je známa tým, že si vyberá dramatické projekty, v ktorých môže predviesť svoj talent. Sem tam ju ale uvidíme aj v nejakej neškodnej komédii a jednou z nich je aj film Princ a pruďas.

Ten bol však na divákov až príliš vulgárny, hlavne čo sa týka kariéry Natalie Portman. Tá si zahrala vo filmoch ako sú Leon, Čierna labuť či v sérii Star Wars. Diváci nechápali, čo robí takáto prvotriedna herečka v tak zlom filme.

Toto sú herci, ktorí sa nehodili do týchto filmov, no napriek tomu majú všetci impozantnú kariéru, za čo si zaslúžia náš rešpekt. Nesúhlasíte s niekým na našom zozname? Koho ste si v úlohe aj napriek pochybnostiam divákov obľúbili? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: adme.media

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

  1. A má pravdu,trafil to neskutočne.Ja by som vedela vymenovať ešte aspoň 100 takých.Pre mňa napríklad taká nezáživná,suchopárna a fakt už trochu obstarožná G.Paltrow v Iron manovi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -