Tieto herecké hviezdy majú talent, no Hollywood ich aj tak ignoruje!

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

Napriek tomu, že si ich vidíme v rôznych projektoch, nikdy sa na nich nestrhne vlna pozornosti a popularity. A, samozrejme, kvôli tomu nedostávajú toľko priestoru, koľko by si zaslúžili. Všetkých týchto hercov diváci považujú za vysoko kvalitných, napriek tomu ich nevidíme ako hlavné hviezdy letných blockbusterov či oscarových drám. Toto sú herecké hviezdy, ktoré Hollywood ignoruje!

Herecké hviezdy, ktoré Hollywood ignoruje

1. Lena Headey

herecké hviezdy, ktoré Hollywood ignoruje
Zdroj: adme.media

Lena Headey predviedla famózny výkon ako Cersei Lannister v seriáli Game of Thrones. Fanúšikovia diela George R. R. Martina ju doslova nenávideli. Všetci totiž vieme, aká vlastne bola postava, ktorú herečka stvárnila. Nič to však nemení na tom, že bola zrejme tou najlepšou herečkou na pľaci. Diváci si však z nejakého dôvodu skôr zapamätali jej kolegyňu Emiliu Clarke.

Tá síce pôsobí sympaticky, avšak jej výkon kritici považujú za jeden z mínusov celého seriálu. Napriek tomu sa však vďaka postave Daenerys Targaryen preslávila a získala hlavné úlohy v mnohých filmoch, na rozdiel od spomínanej Leny Headey. Tú si diváci mohli všimnúť akurát vo filme 300: Vzostup ríše.

2. Yvonne Strahovski

herecké hviezdy, ktoré Hollywood ignoruje
Zdroj: pinterest.com, adme.media

Krásna austrálska herečka sa do povedomia divákov dostala vďaka seriálu Chuck. V ňom stvárnila sexi agentku Sarah Walkerovú, po boku herca Zachary Leviho (Shazam). Odvtedy sme ju v mnohých projektoch nevideli, jej kariéra však opäť trochu stúpla vďaka seriálu Príbeh služobníčky.

V tomto seriáli si Yvonne zase zahrala zápornú postavu a taktiež predviedla skvelý výkon. Dokázala, že nie je len „krásnym“ doplnkom, ale skutočnou charakternou herečkou.

3. Doug Jones

herecké hviezdy, ktoré Hollywood ignoruje
Zdroj: 929nin.com

Medzi hviezdy, ktoré Hollywood ignoruje, určite patrí aj Doug Jones. Ten jej zrejme po Andym Serkisovi druhým najznámejším hercom, ktorého tvár nikdy nevidíme. Napriek tomu si zahral vo filmoch ako sú Podoba vody, Hellboy či Faunov labyrint.

Diváci sa však domnievajú, že si Jones zaslúži film, v ktorom by sme konečne videli jeho a nie len nejakú príšeru či bizarnú bytosť.

4. Alexandra Daddario

herecké hviezdy, ktoré Hollywood ignoruje
Zdroj: popsugar.com, twitter.com

Alexandra je dodnes známa vďaka fantasy filmu Percy Jackson: Zlodej blesku. Vďaka komerčnému úspechu tohto príbehu sa na istý čas dostala do hľadáčika producentov. Mnohí ju však považujú len za pekný doplnok vo filme. Mnoho producentov chce, aby sa vo filmoch či seriáloch neustále vyzliekala, čo sa herečke, samozrejme, nepáči. Preto podobne ako Megan Fox či Jessica Alba nedostáva toľko príležitosti ako iné herečky. Vo väčšej miere totiž odmieta točiť sexuálne scény.

Presvedčiť sa nechala len od producentov kultového dramatického seriálu True Detective. Aj v tomto seriáli musela ukázať svoje prednosti, lenže v tomto prípade išlo o možno najkvalitnejší projekt jej doterajšej kariéry.

5. Joel Edgerton

Joel Edgeton
Zdroj: rosaleneov.life, heroichollywood.com

Joel Edgeton je hercom mnohých úloh. Predviedol skvelý výkon vo filme Bojovník: Brat proti bratovi, v ktorom sa postavil zoči voči Tomovi Hardymu. Taktiež sme ho videli vo filmoch ako sú Veľký Gatsby či Bright. V oboch týchto filmoch si zahral po boku hviezd, akými sú Will Smith či Leonardo DiCaprio. A práve tí ho svojou popularitou zrejme zatienili. Nič to však nemení na tom, že je Joel kvalitným hercom, čo v súčasnosti dokazuje v seriáli Obi-Wan Kenovi ako Owen Lars.

6. Kate Walsh

Kate Walsh
Zdroj: adme.media

Kate hrá v seriáloch ako sú 13 Reasons Why, Emily in Paris či Umbrella Academy. Napriek tomu patrí medzi hviezdy, ktoré Hollywood ignoruje.

Podľa mnohých divákov predvádza vždy skvelé výkony, či už hrá srdcervúcu postavu v seriáli 13 Reasons Why alebo diabolský charakter v seriáli Umbrella Academy. Napriek tomu vždy len doplňuje seriály svojou charizmou a talentom. Možno už je na čase, aby ona sama bola tou hviezdou, ktorá priláka divákov.

7. Jason Isaacs

Jason Isaacs
Zdroj: adme.media

Herci zo série Harry Potter to nemajú ľahké. Samozrejme, že sú vďační za všetku tú popularitu, ktorú vďaka slávnej sérii získali, no obmedzuje ich to v ich pokračujúcej kariére.

Taký Jason Isaacs predviedol nesmierne presvedčivý výkon ako Lucius Malfoy. Tejto nálepky sa však už nikdy nezbaví. Smutné je aj to, že pokým nefiguroval v tejto sérii, diváci ho vôbec nepoznali. Nikto z vás zrejme netuší, že si Isaacs zahral vo filmoch ako sú Armageddon, Patriot či Železné srdce, čo je, samozrejme, škoda.

8. Jeremy Renner

Jeremy Renner
Zdroj: adme.media, hindustantimes.com

Jeremy Renner nepochybne patrí medzi najkvalitnejších hercov súčasnosti. Potvrdil to v mnohých projektoch, napríklad v sérii Mission Impossible, vo filme Wind River no a, samozrejme, aj v sérii MCU.

Vďaka postave Hawkeyea sa Renner preslávil, a to poriadne. To je určite pre herca len dobré, avšak diváci v ňom vidia len túto komiksovú postavu. Pričom aj Akadémia ocenila jeho kvality a za výkon v spomínanej dráme Wind River získal Renner už svoju druhú nomináciu na Oscara. V súčasnosti diváci opäť ocenili len jeho výkon v seriáli Hawkeye, pričom im zrejme ušiel skutočne kvalitný dramatický seriál Starosta Kingstownu. Renner je však určite hercom, ktorého ešte uvidíme v tých najlepších kriminálnych či dramatických filmoch.

Tiež by ste radi videli týchto hercov v titulných úlohách hollywoodskych filmov? Chýba vám na zozname niekto, koho by mal každý poznať? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: adme.media

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -