Tieto herečky priznali, že ich vo filmoch a seriáloch nikdy neuvidíme nahé!

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

Herečky, ktoré nikdy neuvidíme nahé

Nie je žiadnym tajomstvom, že herci musia často hrať v rôznych explicitných scénach. Môžeme potvrdiť, že žiadna herecká hviezda si to neužíva. Robia to len preto, že si to film či seriál vyžaduje. Ešte ťažšie to majú herečky, ktoré v mnohých filmoch hrajú pekný doplnok a kvôli mužskému publiku musia ukázať svoje prednosti. Niektoré herečky to však odmietajú a radšej sa vzdajú istých úloh kvôli dodržaniu svojich morálnych zásad. Toto sú herečky, ktoré nikdy neuvidíme nahé!

1. Lena Headey

herečky, ktoré nikdy neuvidíme nahé
Zdroj: adme.media

Teraz ste si zrejme všetci spomenuli na scénu, v ktorej postava Cersei Lannister kráča nahá ulicami, v seriáli Hra o tróny. Nebola to však Cersei, teda jej predstaviteľka Lena Headey, ale jej kaskadérka Rebecca Van Cleve. Keďže divákom toto meno nič nehovorí, zrejme sa táto pomerne neznáma osoba nehanbila vyzliecť donaha pred kamerami. Herečka Lena Headey s tým však mala problém, samozrejme, že hlavným dôvodom bolo to, aby sa za ňu jej deti nemuseli hanbiť. Jej tvár potom technici digitálne vymenili s tvárou jej kaskadérky a scéna bola hotová.

2. Jennifer Garner

herečky, ktoré nikdy neuvidíme nahé
Zdroj: adme.media

Medzi herečky, ktoré nikdy neuvidíme nahé, patrí aj Jennifer Garner. Tú sme videli vo filmoch ako sú Cez noc tridsiatničkou či Elektra. Garner priznala, že odhalené scény ju nikdy nezaujímali a ani zaujímať nebudú. Exmanželka Bena Afflecka je známa aj tým, že si vysoko stráži svoje súkromie.

3. Blake Lively

herečky, ktoré nikdy neuvidíme nahé
Zdroj: adme.media, quever.news

Manželka herca Ryana Reynoldsa, herečka Blake Lively priznala, že tieto scény netočí nie preto, že by bola extrémna hanblivá, ale preto, že sa jej skrátka nepáčia. Podľa nej vždy len zhoršujú dej filmov či seriálov. Napriek tomu, že sa objavila v niekoľkých sexuálnych scénach, nikdy neukázala nič viac ako samú seba v spodnom prádle.

4. Sarah Michelle Gellar

Sarah Michelle Gellar
Zdroj: adme.media, businessinsider.com

Ani predstaviteľka Buffy, premožiteľky upírov sa neplánuje v blízkej budúcnosti vyzliecť pred kamerou. Nikdy to totiž ani neurobila. Napriek tomu, že bola pokladaná za sexsymbol milénia, vždy odmietala úlohy, v ktorých by sa musela odhaliť. V súčasnosti sa to už určite nestane, keďže je matkou v domácnosti.

5. Hilary Duff

Hilary Duff
Zdroj: adme.media

Hilary Duff si ešte na začiatku svojej kariéry povedala, že sa nikdy nevyzlečie pred kamerou. Domnieva sa totiž, že by jej to neprinieslo žiadne ďalšie ponuky a ani by ju to neurobilo slávnejšou. Sympatická blondínka priznala, že by sa sama necítila dobre, ak by si pred štábom musela vyzliecť blúzku alebo niečo iné.

6. Emma Watson

Emma Watson
Zdroj: adme.media

Britská herečka, ktorá sa preslávila ako Hermiona zo série Harry Potter svojim fanúšikom odkázala, že neurobí nič šialené preto, aby sa od svojej najslávnejšej postavy odpútala. Emma Watson tiež priznala, že samozrejme nechce, aby ju diváci vnímali len ako Hermionu, no že je taktiež na túto vysoko obľúbenú postavu pyšná.

7. Allison Williams

Allison Williams
Zdroj: adme.media, ew.com

Allison Williams sa preslávila ako Marnie v seriáli zo stanice HBO Girls. Napriek tomu, že figuruje v mnohých explicitných scénach, vždy využíva svoju kaskadérku. Postavu, ktorú hrá herečka vraj miluje a chce jej dať všetko, no niektoré veci patria skrátka len jej. Takisto sa chce vyhnúť tomu, aby ju jej hypotetické deti videli nahú v seriáli.

8. Jennifer Aniston

Jennifer Aniston
Zdroj: adme.media

Jennifer Aniston vždy patrila medzi tie „najslušnejšie“ herečky v Hollywoode. Napriek tomu, že hrala v mnohých romantických filmoch, nikdy neodhalila svoje prednosti. Ani pri nakrúcaní komédie My sme Millerovci. V scéne, v ktorej jej postava predvádza striptíz, ju zastúpila jej kaskadérka.

Zdroj: adme.media

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -