Seriál Emily in Paris dostane aj 4. sériu a to aj napriek kritike od mnohých fanúšikov

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

Seriál Emily in Paris

Milovníci kultového romantického seriálu s názvom Sex v meste sa v roku 2020 dočkali aktualizácie a to v podobe seriálu Emily in Paris. Namiesto redaktorky a spisovateľky Carrie Bradshaw je hlavnou hrdinkou tohto seriálu Emily Cooperová. Tá sa stará o sociálne siete istej marketingovej firmy so sídlom v Paríži.

Emily sa tak na rok odsťahuje do najromantickejšieho mesta na svete. Pričom samozrejme stretáva množstvo nových ľudí, nové lásky, nové kamarátky a samozrejme ju čaká množstvo problémov. Hneď prvá séria tohto seriálu sa uchytila a tak tvorcovia neváhali a v priebehu dvoch rokov nám dodali dve ďalšie série. Ako je na tom seriál Emily in Paris v súčasnosti?

seriál Emily in Paris
Zdroj: people.com

Kritika seriálu Emily in Paris

Napriek tomu, že divákov baví sledovať príbehy roztomilej Emily v podaní Lily Collins, množstvo divákov a to hlavne z Francúzska má problém s tým, ako seriál zobrazuje Paríž. Hlavným tvorcom a producentom seriálu je Darren Star. Ten sa spolu s Michaelom Patrickom Kingom (2 Baby na mizine) postaral aj o vznik Sexu v meste. Pri tomto seriáli sa hlavne americkí diváci sťažovali na to, že New York v ňom je až príliš rozprávkový a úžasný.

To isté vyčítali Starovi a jeho spolutvorcom aj pri Emily in Paris. Mesto Paríž je v ňom totiž až príliš sladké, cukríkové a nádherné. Nikto nepochybuje o tom, že metropola Európy má svoje čaro, lesk a šarm. Ale seriálu skrátka chýba potrebná autenticita. A nie každý divák sa s tým dokáže stotožniť.

Emily in Paris
Zdroj: deadline.com

Napriek tomu sa už pracuje na 4. sérii

Táto informácia je rozhodne istá, pretože už pri tvorbe 3. série herečka Lily Collins potvrdila na Instagrame rovno aj štvrtú sériu. Napriek kritike zo strany niektorých divákov má seriál veľký úspech a to aj u našich divákov, keďže sa po zverejnení na Netflixe ihneď dostal do top 10 najsledovanejších seriálov.

Navyše po 3. sérii majú diváci množstvo otázok. Alfie totiž opustil Emily, ktorá od začiatku miluje Gabriela. Ten jej ale v poslednej časti povie, že jeho priateľka Camille s ním čaká dieťa. Rozhodne sa máme na čo tešiť, aj keď dátum premiéry ešte nie je zverejnený, dúfame, že sa 4. série dočkáme koncom tohto roka.

Zdroj: thethings.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -