Nový trailer na marvelovku Shang-Chi nám ukazuje ešte viac z ťažkého vzťahu medzi otcom, synom a prsteňmi

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Jeden MCU film máme už tento rok za sebou, no pred nami sú ďalšie tri. Najbližšie si budeme môcť pozrieť film Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings, ktorý nám predstaví úplne nového superhrdinu. Ako tomu býva pri každom filme, aj pri tejto snímke rozbieha štúdio Marvel filmovú kampaň pár mesiacov vopred. Aj vďaka tomu si preto môžeme vychutnať úplne nový trailer na film Shang-Chi.

Film o ázijskom bojovníkovi bude tento rok už piatym MCU projektom. Najprv sme dostali tri seriály. Išlo o WandaVision v zime, The Falcon and the Winter Soldier na jar a Loki v lete. Hlavne posledný menovaný bol dôležitý pre budúcnosť MCU. Nakoniec sme tento mesiac dostali po dlhej dobe aj prvý film, ktorý sa však odohrával v minulosti, a šlo o komiksovku Black Widow.

Nový trailer na film Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

Trailer sa zameral hlavne na Mandarina a Shang-Chiho, ktorí sa v ňom rozprávali, no pomedzi to šli rôzne scény. Mandarin chce, aby jeho syn prebral rodinné dedičstvo, no Shang-Chi nechce byť tým, kým jej jeho otec. V hre sú aj mocné prstene, ktoré obaja v traileri používali. Tiež sme videli aj Shang-Chiho v aréne, pričom na chvíľu sme aj zahliadli Katy, Shang-Chiho kamarátku.

Určite všetkých potešia nové bojové scény. Okrem Mandarina a Shang-Chiho sme mohli vidieť aj súboj s Razor Fistom, ktorý ma namiesto ruky zvláštnu zbraň. Všetky trailery a ukážky spolu s touto nám tak jasne naznačujú, že vo filme bude veľa bojových scén. Podľa prvých záberov to zatiaľ aj vyzerá, že budú kvalitné, pričom Marvel si na efektoch vždy dáva osobitne záležať.

Desať prsteňov z filmu Shang-Chi
Zdrojj: ign.com

Čo sa týka obsadenia, v hlavne roli zahviezdi herec Simu Liu (Shang-Chi). Ďalej vo filme uvidíme Awkwafinu (Katy), Tonyho Leunga (Mandarin), Meng’er Zhang (Shang-Chiho sestra Xialing) alebo Floriana Munteanua (Razor Fist). Minimálne na chvíľu uvidíme aj dve známe Marvel postavy – Abominationa a čarodejníka Wonga. Film vyjde v kinách už 2. septembra 2021.

Tešíte sa na film Shang-Chi? Bude to podľa vás jeden z lepších Marvel filmov? Svoje názory nám dajte vedieť do komentárov!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -