Krásny, emotívny a pohlcujúci! Takýto je oficiálny trailer na novú Pixarovku, Coco!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Pixarov outsider Coco sa ukazuje vo svojom najkrajšom traileri!

Je až šokujúce, ako veľmi málo ľudí rozpráva o najnovšej Pixarovke! Vravíme tu totiž o štúdiu, ktoré zatiaľ malo každý projekt priam dokonalé, a na ktorého filmy chodia predovšetkým dospelí. Nuž, Coco sa síce promuje už takmer rok, marketing zlyháva. Pixar si však z toho veľkú hlavu nerobí. Už čoskoro sa Coco objaví na strieborných plátnach, no a ak náhodou nepôjde o menšiu chybu od tohto štúdia, všetkým určite vytrie zrak. Nový trailer nás totižto pripravuje na nezabudnuteľnú jazdu.

Samozrejme, film to bude mať ťažké už len preto, že sa podobá na skvelý animovaný hit z roku 2014, The Book of Life. Ten bol dokonca za svoju originalitu nominovaný na Zlatý Glóbus za najlepší animák. Vidieť teda film od Pixaru, ktorý sa podobá na niečo iné je vskutku zaujímavé. Našťastie to vyzerá tak, že toto štúdio stále vie čo robí. Príbeh malého Miguela totižto priam žiari v novom traileri. Ak teda máte o filme ešte stále nejaké pochybnosti, sme si istí, že vás trailer vyvedie z omylu.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=bvomHFZO0mk]

No a ak sa to náhodou nepodarilo ani traileru, treba dať na prvé ohlasy z filmu. Ak si pamätáte na udalosť menom D23, Coco si odpremiéroval hneď niekoľko klipov a pesničiek, ktoré sa stretli s absolútnym úspechom. My teda ako verní fanúšikovia Pixaru veríme, že ich nový film nás opäť presvedčí o ich kvalite. Tento rok to totižto bude ich druhý projekt, hneď po filme Autá 3, ktoré sa stretli s miernym úspechom. Netreba ale zabúdať na to, že film bude predovšetkým slúžiť ako reklama na dve veľké veci. Prvou bude 20-minútový špeciál z prostredia Ľadového Kráľovstva, no a tou druhou bude určite trailer na Rodinku Úžasných 2. My sa teda nevieme dočkať, i keď je mi jasné, že niektorí z vás však už určite rozmýšľajú nad tým, kedy sa počas filmu rozplačú. Slovenskú premiéru si Coco bohužiaľ odbije až v januári.

Oficiálny plagát k filmu Coco
Oficiálny plagát k filmu Coco; Zdroj: imdb.com

Tešíte sa na film Coco? Máte radi štúdio Pixar? Napíšte nám do komentárov.

ZDROJYoutube

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -