Ani po 3 rokoch nie je o cent drahší. Slovenský operátor je unikátnym zjavom dnešnej doby

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Ceny rastu, až na tohto operátora

Radosť, operátor v appke, si pripomenul 24. septembra svoje narodeniny. Už tri roky prináša zákazníkom bohatú porciu dát, volaní a správ za výhodné ceny, ktoré sa nemenili ani v čase kríz. Čo robí Radosť pozitívnym projektom vo vnímaní zákazníkov mobilných služieb potvrdil aj reprezentatívny prieskum zrealizovaný v auguste tohto roka.

Viac ako tri štvrtiny Slovákov využíva platené dáta

Až 78 % zákazníkov mobilných operátorov využíva na pripojenie k internetu platené balíčky dát. Prostredníctvom wi-fi sa pripája 14 % používateľov a bez internetu funguje len 8 % zákazníkov. Mobilné pripojenie je mimoriadne obľúbené u zákazníkov Radosti, z ktorých až 94 % uviedlo, že vo svojom smartfóne využíva dáta od Radosti.

Radosť

Výhodou Radosti – operátora v appke je jeho digitálnosť. Prostredníctvom internetu si zákazník v jedinej appke dokáže nastaviť všetko čo potrebuje. Dokonca aj proces aktiváciea prenos čísla od iného operátora prebieha v appke bez nutnosti návštevy pobočky.

Zároveň programy Radosti obsahujú atraktívne objemy dát, ktoré plne nahrádzajú wi-fi pripojenie mobilu. Napríklad Dátová Radosť obsahuje neobmedzený objem dát v cene len 15 eur,“ hovorí Viktória Kapustová z Radosti.

Takmer dve tretiny Slovákov neminie objem predplatených dát v programe

V rámci prieskumu až 62 % ľudí, ktorí využívajú dáta, uviedlo, že objem predplatených dát vo svojom programe neminie. Tretina (34 %) ľudí tento objem minie, ale len 7 % si dáta v programe navýši alebo obnoví. Naproti tomu, objem dát v niektorom z programov Radosti neminie až 73 % ľudí. Dáta si v balíčkoch obnovujerovnako len 7 % respondentov, ktorí Radosť využívajú.

mobilny operator ceny
Zdroj: YouTube; unsplash.com (Tran Mau Tri Tam)

Radosť ponúka vo všetkých svojich programoch aj balíky dát. S malou Radosťou majú zákazníci k dispozícii v cene programu 5 eur už 2 GB dát. Neobmedzené dáta môžu využívať s Dátovou Radosťou už za 15 eur na 30 dní, alebo s programom Nekonečná Radosť v cene 20 eur sa nemusia obmedzovať nielen v dátach, ale ani pri volaniach, či posielaní správ,“ dodáva Viktória Kapustová.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Najpriaznivejšie vnímajú ceny

Takmer polovica (48 %) zákazníkov všetkých mobilných operátorov na Slovensku vníma ceny, ktoré platia za poskytované služby priaznivo. Radosť má takýchto zákazníkov až 8 z 10. Nepriaznivo vníma ceny za poskytované služby takmer pätina (19 %) zákazníkov všetkých operátorov. Aj medzi zákazníkmi Radosti sa nájde pesimista, je však jediný zo 100. 

Slovákmi obľúbený mobilný operátor Tesco Mobile, ktorý rovnako zdieľa sieť O2, prišiel pred pár dňami s úpravou cenovej ponuky. Všetkým novinkám a cenovým prehľadom sa venujeme v samostatnej téme.

V kontexte celkového zdražovania operátorov na Slovensku je teda stabilná ponuka operátora Radost zaujímavým unikátom dnešnej doby.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -