84
14 zdieľaní, 84 hlasov
REKLAMA

OSCARY 2018 – KOMPLETNÉ VÝSLEDKY PRIAMO TU!

Ak vás zaujímajú oficiálne výsledky tohtoročných Oscarov, tento článok je presne to, čo chcete mať celú noc otvorené! Od druhej ráno až do siedmej tu budeme vyznačovať červeným písmom zlatých víťazov. Kto vyhrá vražedný súboj medzi Troma Billboardmi a vodným monštrom z filmu The Shape Of Water? Ktorý film získal najviac sošiek? Dozviete sa tu!

NAJLEPŠÍ FILM

CALL ME BY YOUR NAME
DARKEST HOUR
DUNKIRK
GET OUT
LADY BIRD
PHANTOM THREAD
THE POST
THE SHAPE OF WATER
THREE BILLBOARDS OUTSIDE EBBING, MISSOURI

REKLAMA

NAJLEPŠÍ HEREC V HLAVNEJ ÚLOHE

TIMOTHÉE CHALAMET, Call Me by Your Name
DANIEL DAY-LEWIS, Phantom Thread
DANIEL KALUUYA, Get Out
GARY OLDMAN, Darkest Hour
DENZEL WASHINGTON, Roman J. Israel, Esq.

NAJLEPŠIA HEREČKA V HLAVNEJ ÚLOHE

SALLY HAWKINS, The Shape of Water
FRANCES MCDORMAND, Three Billboards outside Ebbing, Missouri
MARGOT ROBBIE, I, Tonya
SAOIRSE RONAN, Lady Bird
MERYL STREEP, The Post

NAJLEPŠÍ HEREC VO VEDĽAJŠEJ ÚLOHE

WILLEM DAFOE, The Florida Project
WOODY HARRELSON, Three Billboards outside Ebbing, Missouri
RICHARD JENKINS, The Shape of Water
CHRISTOPHER PLUMMER, All the Money in the World
SAM ROCKWELL, Three Billboards outside Ebbing, Missouri

NAJLEPŠIA HEREČKA VO VEDĽAJŠEJ ÚLOHE

MARY J. BLIGE, Mudbound
ALLISON JANNEY, I, Tonya
LESLEY MANVILLE, Phantom Thread
LAURIE METCALF, Lady Bird
OCTAVIA SPENCER, The Shape of Water

NAJLEPŠÍ ANIMOVANÝ FILM

THE BOSS BABY, Tom McGrath and Ramsey Naito
THE BREADWINNER, Nora Twomey and Anthony Leo
COCO, Lee Unkrich and Darla K. Anderson
FERDINAND, Carlos Saldanha
LOVING VINCENT, Dorota Kobiela, Hugh Welchman and Ivan Mactaggart

NAJLEPŠIA KAMERA

BLADE RUNNER 2049, Roger A. Deakins
DARKEST HOUR, Bruno Delbonnel
DUNKIRK, Hoyte van Hoytema
MUDBOUND, Rachel Morrison
THE SHAPE OF WATER, Dan Laustsen

NAJLEPŠIE KOSTÝMY

BEAUTY AND THE BEAST, Jacqueline Durran
DARKEST HOUR, Jacqueline Durran
PHANTOM THREAD, Mark Bridges
THE SHAPE OF WATER, Luis Sequeira
VICTORIA & ABDUL, Consolata Boyle

NAJLEPŠIA RÉŽIA

DUNKIRK, Christopher Nolan
GET OUT, Jordan Peele
LADY BIRD, Greta Gerwig
PHANTOM THREAD, Paul Thomas Anderson
THE SHAPE OF WATER, Guillermo del Toro

NAJLEPŠÍ DOKUMENT

ABACUS: SMALL ENOUGH TO JAIL, Steve James, Mark Mitten and Julie Goldman
FACES PLACES, Agnès Varda, JR and Rosalie Varda
ICARUS, Bryan Fogel and Dan Cogan
LAST MEN IN ALEPPO, Feras Fayyad, Kareem Abeed and Søren Steen Jespersen
STRONG ISLAND, Yance Ford and Joslyn Barnes

NAJLEPŠÍ KRÁTKY DOKUMENT

EDITH+EDDIE, Laura Checkoway and Thomas Lee Wright
HEAVEN IS A TRAFFIC JAM ON THE 405, Frank Stiefel
HEROIN(E), Elaine McMillion Sheldon and Kerrin Sheldon
KNIFE SKILLS, Thomas Lennon
TRAFFIC STOP, Kate Davis and David Heilbroner

NAJLEPŠÍ STRIH

BABY DRIVER, Paul Machliss and Jonathan Amos
DUNKIRK, Lee Smith
I, TONYA, Tatiana S. Riegel
THE SHAPE OF WATER, Sidney Wolinsky
THREE BILLBOARDS OUTSIDE EBBING, MISSOURI, Jon Gregory

NAJLEPŠÍ ZAHRANIČNÝ FILM

A FANTASTIC WOMAN, Chile
THE INSULT, Lebanon
LOVELESS, Russia
ON BODY AND SOUL, Hungary
THE SQUARE, Sweden

NAJLEPŠÍ MAKEUP A HAIRSTYLE

DARKEST HOUR, Kazuhiro Tsuji, David Malinowski and Lucy Sibbick
VICTORIA & ABDUL, Daniel Phillips and Lou Sheppard
WONDER, Arjen Tuiten

NAJLEPŠIA HUDBA

DUNKIRK, Hans Zimmer
PHANTOM THREAD, Jonny Greenwood
THE SHAPE OF WATER, Alexandre Desplat
STAR WARS: THE LAST JEDI, John Williams
THREE BILLBOARDS OUTSIDE EBBING, MISSOURI, Carter Burwell

NAJLEPŠIA PIESEŇ

MIGHTY RIVER, from Mudbound; Music and Lyric by Mary J. Blige, Raphael Saadiq and Taura Stinson
MYSTERY OF LOVE, from Call Me by Your Name; Music and Lyric by Sufjan Stevens
REMEMBER ME, from Coco; Music and Lyric by Kristen Anderson-Lopez and Robert Lopez
STAND UP FOR SOMETHING, from Marshall; Music by Diane Warren; Lyric by Lonnie R. Lynn and Diane Warren
THIS IS ME, from The Greatest Showman; Music and Lyric by Benj Pasek and Justin Paul

NAJLEPŠIA VÝPRAVA

BEAUTY AND THE BEAST, Production Design: Sarah Greenwood; Set Decoration: Katie Spencer
BLADE RUNNER 2049, Production Design: Dennis Gassner; Set Decoration: Alessandra Querzola
DARKEST HOUR, Production Design: Sarah Greenwood; Set Decoration: Katie Spencer
DUNKIRK, Production Design: Nathan Crowley; Set Decoration: Gary Fettis
THE SHAPE OF WATER, Production Design: Paul Denham Austerberry; Set Decoration: Shane Vieau and Jeff Melvin

NAJLEPŠÍ STRIH ZVUKU

BABY DRIVER, Julian Slater
BLADE RUNNER 2049, Mark Mangini and Theo Green
DUNKIRK, Richard King and Alex Gibson
THE SHAPE OF WATER, Nathan Robitaille and Nelson Ferreira
STAR WARS: THE LAST JEDI, Matthew Wood and Ren Klyce

NAJLEPŠÍ MIX ZVUKU

BABY DRIVER, Julian Slater, Tim Cavagin and Mary H. Ellis
BLADE RUNNER 2049, Ron Bartlett, Doug Hemphill and Mac Ruth
DUNKIRK, Mark Weingarten, Gregg Landaker and Gary A. Rizzo
THE SHAPE OF WATER, Christian Cooke, Brad Zoern and Glen Gauthier
STAR WARS: THE LAST JEDI, David Parker, Michael Semanick, Ren Klyce and Stuart Wilson

NAJLEPŠIE VIZUÁLNE EFEKTY

BLADE RUNNER 2049, John Nelson, Gerd Nefzer, Paul Lambert and Richard R. Hoover
GUARDIANS OF THE GALAXY VOL. 2, Christopher Townsend, Guy Williams, Jonathan Fawkner and Dan Sudick
KONG: SKULL ISLAND, Stephen Rosenbaum, Jeff White, Scott Benza and Mike Meinardus
STAR WARS: THE LAST JEDI, Ben Morris, Mike Mulholland, Neal Scanlan and Chris Corbould
WAR FOR THE PLANET OF THE APES, Joe Letteri, Daniel Barrett, Dan Lemmon and Joel Whist

NAJLEPŠÍ ADAPTOVANÝ SCENÁR

CALL ME BY YOUR NAME, Screenplay by James Ivory
THE DISASTER ARTIST, Screenplay by Scott Neustadter & Michael H. Weber
LOGAN, Screenplay by Scott Frank & James Mangold and Michael Green; Story by James Mangold
MOLLY’S GAME, Written for the screen by Aaron Sorkin
MUDBOUND, Screenplay by Virgil Williams and Dee Rees

NAJLEPŠÍ ORIGINÁLNY SCENÁR

THE BIG SICK, Written by Emily V. Gordon & Kumail Nanjiani
GET OUT, Written by Jordan Peele
LADY BIRD, Written by Greta Gerwig
THE SHAPE OF WATER, Screenplay by Guillermo del Toro & Vanessa Taylor; Story by Guillermo del Toro
THREE BILLBOARDS OUTSIDE EBBING, MISSOURI, Written by Martin McDonagh

NAJLEPŠÍ ANIMOVANÝ KRÁTKY FILM

DEAR BASKETBALL, Glen Keane and Kobe Bryant
GARDEN PARTY, Victor Caire and Gabriel Grapperon
LOU, Dave Mullins and Dana Murray
NEGATIVE SPACE, Max Porter and Ru Kuwahata
REVOLTING RHYMES, Jakob Schuh and Jan Lachauer

NAJLEPŠÍ KRÁTKY FILM

DEKALB ELEMENTARY, Reed Van Dyk
THE ELEVEN O’CLOCK, Derin Seale and Josh Lawson
MY NEPHEW EMMETT, Kevin Wilson, Jr.
THE SILENT CHILD, Chris Overton and Rachel Shenton
WATU WOTE/ALL OF US, Katja Benrath and Tobias Rosen

Ste spokojní s výsledkami? Vyšli vám tipovačky? Napíšte nám do komentárov.

REKLAMA

Páči sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi!

84
14 zdieľaní, 84 hlasov

Aká je vaša reakcia?

LOL LOL
200
LOL
OMG OMG
166
OMG
WTF WTF
133
WTF
Hnevám sa Hnevám sa
100
Hnevám sa
Plačem Plačem
66
Plačem
Milujem to Milujem to
333
Milujem to
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

0 Komentárov

Pridaj komentár

Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Ranked List
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo or Vine Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format