Emma Stone a Ryan Gosling si nezaspievajú piesne z La La Landu! Kto ich na Oscaroch zaspieva?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Volám sa Adam, mám 21 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Ako je tomu každý rok, odovzdávanie Oscarov bude obsahovať spevácke vystúpenia s piesňami, ktoré sú nominované ako Best Original Song. Jednu z najväčších show tam nepochybne urobí práve Justin Timberlake, ktorý bol nominovaný za pieseň “Can’t Stop the Feeling!” z animáku Trollovia. Trošku popu v kombinácii s jedným z najslávnejších spevákov sveta predsa Oscarom neuškodí. Čo ale celkový tip na víťaza v tejto kategórii? Nimi sú určite dve nominované piesne z La La Landu. Jednou je „Audition (The Fools Who Dream)“, ktorú si Emma Stone zasólovala pri konci filmu. Druhou je samozrejme „City of Stars“, v ktorej si Emma a Ryan zaspievali srdcervúci duet. Bolo však oznámené niečo, čo asi nikto nečakal a kvôli čomu sme dosť sklamaní…

La La Land
Zdroj: superprime.com

Emma Stone a Ryan Gosling si nezaspievajú vlastné piesne z La La Landu!

Presne tak, ani Emma a ani Ryan si naživo nezaspievajú tieto dve piesne na Oscaroch. Miesto nich si “Audition” a “City of Stars” zaspieva iný herec z La La Landu, John Legend! Pokiaľ neviete kto to je, vo filme hral Keitha, vokalistu skupiny The Messengers, pre ktorú robil Sebastian klávesáka. A pokiaľ ste sa čudovali, že ich filmová pieseň „Start a Fire“ znie tak dobre, vysvetlíme Vám prečo. John Legend je predsa spevák, ktorý má na konte hojný počet Grammys, a dokonca má aj jedného Oscara. Pokiaľ ste nepostrehli, John spolu s Arianou Grande naspieval aj soundtrack ku filmu Beauty and the Beast.

Piesne sú teda zverené do dobrých rúk, aj keď by bolo nádherné vidieť a počuť Emmu s Ryanom spievať svoje piesne naživo. Nemôžme im to ale zazlievať, sú to predsa herci a nie speváci. Už nejaký čas chodia stále na tlačovky ohľadom La La Landu, tak musia byť poriadne unavení. Okrem toho sú nominovaní na najlepšieho herca a herečku, a bolo by to dosť na nervy, keby museli stále behať na javisko. Veríme, že Johnove verzie týchto piesní budú tiež nádherné!

Keith (John Legend) a Seb (Ryan Gosling)
Keith (John Legend) a Seb (Ryan Gosling), Zdroj: thegeekiary.com

A ktoré piesne budeme na Oscaroch ešte počuť? Sting si zaspieva pieseň “The Empty Chair” z filmu Jim: The James Foley Story. Lin-Manuel Miranda nám predvedie live výkon piesne “How Far I’ll Go” z animáku Vaiana. Vyššie spomínaný Justin Timberlake zaspieva “Can’t Stop the Feeling!” z animáku Trollovia.

„Audition (The Fools Who Dream)“ – ‚La La Land‘

„City of Stars“ – ‚La La Land‘

„Can’t Stop the Feeling!“ – ‚Trollovia‘

„How Far I’ll Go“ – ‚Vaiana‘

„The Empty Chair“ – ‚Jim: The James Foley Story‘

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -