Padnete z nich do kolien. Zoznam TOP bizarností, ktoré Slováci hľadali na Google v 2023 je neuveriteľný

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Najbizarnejšie veci, ktoré Slováci vyhľadávali na Google v roku 2023

Google každoročne publikuje zoznam najvyhľadávanejších slov v ich internetovom vyhľadávači. Ten ani v roku 2023 nijak zásadne neprekvapil. Medzi najčastejšie vyhľadávanými výrazmi Slovákov sa objavovali politické udalosti, sezónne kľúčové slová a mená celebrít. Jednoducho klasika.

Agentúra Visibility sa však na túto tému pozrela z trochu iného pohľadu. Tento raz publikovali zoznam najbizarnejších vecí, ktoré Slováci vyhľadávali v Googli v roku 2023, ktorý je plný absolútnych bizarností.

Ľudia tak bohatí, že ani nevedia, čo vlastnia

Možno si pri prezeraní zoznamu budete hovoriť, že „kto to, sakra, Googli?!“, no pozrite sa sami: vyše tisíc Slovákov ani nevie, čo vlastnia. Ján Andrejko zo spomínanej agentúry s humorom dodáva, že „naši milionári by si mali nájsť nové asistentky a právnikov,“ keďže očividne majú toľko majetku, že si to všetko ani nepamätajú. V tomto kontexte by sme taktiež chceli upozorniť, že samotný príspevok určite neslúži na zosmiešňovanie ani ponižovanie Slovákov, len skvelú príležitosť zasmiať sa.

Bude to chlapček alebo dievčatko? Pre takmer 5000 Slovákov to nebude ani jedna z týchto možností, keďže sa im objavil duch na tehotenskom teste. Alebo ide o istý spôsob, ako vyhľadať, čo znamená, keď je druhá čiarka len veľmi slabo viditeľná.

google bizarnosti
Zdroj: Unsplash

Niektorí nevedia vôbec nič

Je tiež skvelé, že na Slovensku existujú zoznamy neplatičov sociálneho alebo zdravotného poistenia. Na nich sa určite občas niekto objaví a až vtedy zistí, že si nesplnil povinnosť. Predstavte si však, že by existoval zoznam ľudí, na ktorých je podané trestné oznámenie a vy – nič netušiac – sa na ňom zrazu objavíte. Až 3000 Slovákom sa to tento rok stalo, keďže vyhľadávali: „ako zistim ci je na mna podane trestne oznamenie“.

Neplnoletí tínedžeri to mali tento rok taktiež očividne ťažké. Okrem toho, že sa snažili zistiť, ako si vycvičiť rodičov, viacerí položili Googlu otázku „ako zmaturovať ked nic neviem“, na ktorú existuje jednoduchá odpoveď: nijak, mal si sa učiť.

Google je však skvelý na hľadanie odpovedí ku priam mystickým otázkam. Viacerí Slováci vyhľadávali, prečo majú čierny jazyk, iní sa zasa snažili zistiť, ako funguje terapia tmou. Dúfame, že zistili čo potrebovali, istá skupina je však stále stratená. Až 20 ľudí mesačne totiž do Google napíše: „neviem kto som“.

bizarneslova2023
Zdroj: Visibility

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -